HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po utorkových zápasoch 47. kola Boss Extraligy:

Povedali po utorkových zápasoch 47.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Skalica Zvolen 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)


Povedali po zápase:
Ján Faith (tréner Skalice): "Úvodný gól súpera nás zlomil. Aj tak sa nemôžeme vyhovárať, pretože sme nepodali taký výkon, ako by sme mali. Zo Zvolenom nemôžeme hrať otvorenú patriu, musíme vychádzať zo zabezpečenej obrany. Jednoznačne sme sklamali, ale je to aj dôsledok kvality Zvolena."

Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Myslím si, že nám veľmi pomohol najmä psychicky prvý gól v dvanástej sekunde. Dávali sme si pozor na útočnú hru Skalice, ktorá hrá kombinačný hokej a doma je nebezpečná.
Zamerali sme sa na defenzívu a musím priznať, že pri troche šťastia nám vyšli rýchle brejky a dostali sme sa do vedenia."


domaci hostia  
Žilina Martin 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)


Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Čo mám povedať? Výsledok bol na vážkach. Prvý gól dal Martin, z čoho sme sa nevedeli spamätať. Nevyšla nám power play, pri ktorej padol druhý gól. Stojím za chlapcami. Všetci sú maximálne smutní a nešťastní. Pískanie divákov im nepomohlo."
Milan Skokan (tréner Martina): "Bol to pomerne rýchly hokej a dobré susedské derby. Objavilo sa v ňom niekoľko zbytočných stretov, ktoré ničia hokej. Počas celého zápasu sme boli lepší v kombinácií aj v korčuľovaní. Pevne verím, že v týchto výkonoch budeme pokračovať."

domaci hostia  
Nitra Slovan 0:6 (0:2, 0:3, 0:1)


Povedali po zápase:
Dušan Barto (asistent trénera Nitry): "Snahu chlapcom uprieť nemožno, no hrali sme len toľko, koľko nám súper dovolil. V druhej dvadsaťminútovke sme začali lepšie, no po hrubých chybách sme inkasovali góly a hráči sa už nedokázali vzchopiť."

Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovanu): "Chcel by som vysloviť kompliment brankárovi Rybárovi, ktorý odchytal už druhý zápas v rade bez inkasovaného gólu. Nitra nehrala tak zle, ako hovorí skóre. V druhej časti bola aktívnejšia, no podarilo sa nám ju zatlačiť do defenzívy a štvrtý gól z našej strany bol zlomovým momentom zápasu."

domaci hostia  
L. Mikuláš Košice 1:1 po predĺžení (1:0, 0:1, 0:0- 0:0)


Povedali po zápase:
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Zápas bol ako šachová partia na ľade, pretože ani jedno mužstvo nechcelo inkasovať. Hoci hráči veľmi dobre korčuľovali, nedarilo sa im v koncovke."

Róbert Spišák (tréner Košíc): "V priemernom stretnutí sme nezužitkovali prečíslenia, hráči ich riešili príliš pomaly a komplikovane. V šanciach boli málo dôrazní."

domaci hostia  
Poprad Trenčín 3:3 po predĺžení (0:0, 1:2, 2:1- 0:0)


Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Očakávali sme ťažký zápas. Vojaci hrajú celoplošný hokej s nádychom agresivity. Dnes hrali dynamicky a my sme mali dve tretiny veľké problémy. Som rád, že nás opäť podržal brankár Šimonovič. S bodom sme spokojní. Trenčín v závere vyvinul enormnú snahu na vyrovnanie, čo sa mu nakoniec aj podarilo."
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Čo k tomu dodať? Som šťastný, že sme získali bod, hoci si myslím, že celý zápas sme boli lepším mužstvom. Bod nám zobral výborný brankár Šimonovič. Mužstvu ďakujem za predvedený výkon a myslím si, že s Popradom sa stretneme aj v play off."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk