HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Hlasy trénerov po piatkových zápasoch 48. kola Boss Extraligy:

Povedali po piatkových zápasoch 48.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Zvolen Poprad 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

domaci hostia  
Košice Nitra 7:2 (3:1, 3:1, 1:0)


Povedali po zápase:
Milan Jančuška (tréner Košíc): "Boli sme jednoznačne lepší a prejavilo sa to aj na výsledku. V poslednej tretine hra upadla, pretože sme výrazne viedli. Prestávka v našom prípade prichádza vhod. Som rád, že aj proti poslednej Nitre hralo mužstvo naplno."
Milan Barto (asistent trénera Nitry): "Toto stretnutie sme odohrali tak ako odohrali - v okýptenej zostave. Zo základnej zostavy nám chýbali piati hráči, viacerí boli po chorobe. Chlapcom by som však chcel poďakovať za bojovnosť. Domáci samozrejme vyhrali zaslúžene, po každej stránke boli lepší."

domaci hostia  
Slovan Žilina 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)


Povedali po zápase:
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Napriek inkasovanému gólu sme začali zápas dobre. Mali sme vari päť vyložených šancí a súpera sme mohli zlomiť už v úvodnej tretine. Žilina nám potom robila problémy, nebezpečná bola hlavne v presilovkách. Nám sa početné výhody nedarilo premeniť, paradoxne práve jedna z nich napokon rozhodla o našom víťazstve."
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Ľutujem divákov, ktorí dnes prišli do hľadiska. Videli totiž hrozný hokej. Namiesto toho, aby sme v prvej tretine viedli 2:0, keď Kazda nepremenil svoj samostatný nájazd, bolo 1:1. Myslím si, že kvalitatívny rozdiel medzi mužstvom zo špice tabuľky a z jej dna by mal byť väčší."

domaci hostia  
Martin Skalica 5:6 po predĺžení (1:2, 3:2, 1:1- 0:1)


Povedali po zápase:
Milan Skokan (tréner Martina): "Sme v inej situácii ako Skalica, lebo my potrebujeme body ako soľ. Cením si, že napriek dvojgólovej strate sme otočili zápas, no v predĺžení sme nedali gól ani do prázdnej brány, naopak, inkasovali sme."
Ján Faith (tréner Skalice): "Bol to zápas ako na hojdačke. S výsledkom som spokojný, ale mám výhrady k našej defenzíve, lebo päť gólov sme už dávno nedostali."


Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk