HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Povedali po nedeľnajších zápasoch 50.kola Boss Extraligy:

Povedali po nedeľnajších zápasoch 50.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Zvolen L. Mikuláš 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)


Povedali po zápase:
Peter Mikula (asistent trénera Zvolena): "Ľad nebol dobrý a výrazne nám sťažoval hru. V domienke, že Mikuláš nasadí do zostavy viac hráčov, sme neboli sústredení a chýbala nám koncentrácia. Cez defenzívu hostí sme sa ťažšie presadzovali a za stavu 2:0 vystrkovali Liptáci rožky. Ešteže naším najkoncentrovanejším hráčom na ľade bol brankár Kostúr."

Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Proti majstrovi sme podali dobrý, sympatický výkon. Chýbal iba gól z našej strany. Takmer celý zápas sme hrali na štyri kompletné formácie, čo je pozitívne a dúfam, že to tak vydrží."

domaci hostia  
Poprad Nitra 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Po ligovej prestávke to bolo veľmi dobré stretnutie. V prvej tretine som bol príjemne prekvapený aktivitou Nitry. V druhej časti sme si vypracovali množstvo gólových príležitostí, no boli sme málo efektívni. V záverečnej tretine sme Junasom poistili výsledok na 3:1 a taktickou hrou sme zápas dotiahli do víťazného konca. Pomýšľame na štvrtú priečku v tabuľke, no udržať si ju v nasledujúcich štyroch stretnutiach bude veľmi ťažké."

Jaroslav Walter (tréner Nitry): "Som spokojný s výkonom môjho mužstva. V dnešnom stretnutí som si urobil obraz o tom, kto by mohol hrať vo chvíľach, keď pôjde do tuhého. Bol to obojstranne slušný zápas, jediné čo ma mrzí je slabá návšteva. V Poprade chodievalo na hokej vždy viac ľudí, ale toto je asi cena za tú slávnu olympiádu. Z nových hráčov v mužstve ma dnes najviac zaujal obranca Gallo."


domaci hostia  
Trenčín Žilina 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)


Povedali po zápase:
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Po olympijskej prestávke bol prvý zápas pre všetkých vabankom. Výsledok nezodpovedá priebehu hry. Hoci Žilina hrala dobre, prvé dve tretiny patrili jednoznačne nám, mali sme však využiť množstvo našich gólových príležitostí. S víťazstvom i hrou mužstva môžeme byť spokojní."

Peter Slanina (asistent trénera Žiliny): "Hrali sme dobre, súper však dával góly ľahšie ako my, a preto sme prehrali. Začiatok stretnutia bol z našej strany katastrofálny, v prvej tretine boli jednoznačne lepší domáci. Potom sa však náš výkon zlepšil a zápas bol vyrovnaný. Ani my sme nevyužili veľa gólových príležitostí. Na druhej strane nás podržal brankár Lipovský."

domaci hostia  
Košice Skalica 6:5 (0:1, 4:3, 2:1)


Povedali po zápase:
Milan Jančuška (tréner Košíc): "Rozbiehali sme sa pomaly. Prvá tretina bola z našej strany slabá. Málo sme korčuľovali, málo hrali do tela. V druhej a tretej sme sa prebudili, vypracovali si veľa šancí. Náš brankár nemal svoj deň, a preto sa zrodil taký výsledok. Sme však radi, že sme to dotiahli do víťazného konca."

Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Po dlhom dlhom čase sme mohli opäť v Košiciach získať minimálne bod. Podali sme veľmi dobrý výkon. Individuálne chyby jednotlivcov nás však stáli aspoň ten vytúžený bod."

domaci hostia  
Slovan Martin 4:5 po predĺžení (1:1, 2:0, 1:3- 0:1)


Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "Nie som spokojný najmä s výsledkom. Hrali sme nedôrazne, slabo si nahrávali a všetko robili naslepo. Za stavu 3:1 sme urobili fatálne chyby, čo by sa takému skúsenému mužstvu nemalo stávať."

Milan Skokan (tréner Martina): "Myslím, že mužstvo podalo disciplinovaný výkon, hráči mali chuť do hokeja. Za nepriaznivého stavu sa nezlomili a vyhrali, čo je pre mňa príjemným prekvapením. Naším cieľom je vyhnúť sa baráži."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk