HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Povedali po zápasoch 51.kola Boss Extraligy:

Povedali po zápasoch 51.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Slovan Zvolen 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)


Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "Videli sme dobré stretnutie s nasadením. Ďakujem aj divákom, ktorí prišli a ktorí nás povzbudzovali. Naši hráči hrali disciplinovane a zbytočne neoplácali. Ospravedlňujem sa rozhodcovi za neslušné výroky a hráčom za zbytočné dve minúty v závere zápasu. Obranca Bondarevs by mal priletieť vo štvrtok."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "V zaujímavom poučnom stretnutí sme chceli získať minimálne bod. S výkonom hráčov som i napriek prehre spokojný. Chýbajúci hráči v zostave nám narušili kompaktnosť hry."

domaci hostia  
Martin Košice 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)


Povedali po zápase:
Milan Skokan (tréner Martina): "Nepodarilo sa nám nadviazať na výborný výkon proti Slovanu. Súboj v Bratislave nás stál dosť síl a to sa muselo prejaviť. Dnes sme neboli výbušní, hrali sme v útlme, v obrane sme robili veľa chýb a tak sa nemôžeme čudovať, že sme kvalitnému súperovi podľahli."
Róbert Spišák (tréner Košíc): "Zápas nemal vysokú úroveň, no my sme mali hru pevne vo svojich rukách a mohli sme vyhrať aj vyšším rozdielom. Oslávenec Ihnačák (40 rokov) sa veľmi nadrel, ale gólovo ho zastúpili spoluhráči. Celý tím zahral uspokojivo."

domaci hostia  
Skalica Trenčín 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)


Povedali po zápase:
Ján Faith (tréner Skalice): "Po tomto zápase nás môže mrzieť, že sme nezískali body aj v Košiciach. Hrali sme s nasadením, dobre a rýchlo. Čo sa stalo na konci, nemá s hokejom nič spoločné. My nie sme v Kanade, aby sme vyhľadávali bitky a strety, myslím si, že to nášmu hokeju neprospieva."
Vladimír Hiadlovský (asistent tréner Trenčína): "Ťažko sa mi nachádzajú slová. Toto stretnutie bolo akési nervózne, aj keď sme si vypracovali gólové príležitosti. Bolo veľmi veľa vylúčení. Myslím si, že pod dnešný zápas sa podpísal výkon trojice rozhodcov. Nastúpili sme so štyrmi formáciami, ale pre príliš veľkú tvrdosť súpera sme dohrávali len s dvoma."


domaci hostia  
Žilina Poprad 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)


Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Poprad začal dobre a v mnohých momentoch nás podržal brankár Lipovský. V tretej tretine však hostia mali šťastie a my smolu, že sme nedokázali vyrovnať. Bol to druhý zápas po sebe, ktorý sme prehrali o gól. S jedným streleným gólom sa však ťažko vyhráva."
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Výkonom chlapcov som príjemne prekvapený. V prvej a druhej tretine sme hrali v útoku veľmi dobre, v tretej nás Žilina pritlačila, ale mali sme šťastie. V dôležitých momentoch nás podržal Šimonovič.

domaci hostia  
Nitra L. Mikuláš 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)


Povedali po zápase:
Miroslav Miklošovič (asistent trénera Nitry): "V našom mužstve vládne s dnešným výsledkom i predvedeným výkonom spokojnosť. Vypracovali sme si dostatok príležitostí a po pekných kombinačných akciách sme strieľali aj góly, a o tom vlastne hokej je."

Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Dnes sme sklamali na celej čiare v hernej disciplíne. V úvode sme síce mali šance ako prví, no našou laxnosťou sa Nitra dostala do vedenia a rozobrala nás ako rebrík. Domáci vyhrali určite zaslúžene."


Najnovšie z klubu: Slavia Praha

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk