HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Kopecký skončil v Třinci, Ružička sa v ňom pokúsi o reštart kariéry
zdroj: jäzva

Kopecký skončil v Třinci, Ružička sa v ňom pokúsi o reštart kariéry

Slovenský reprezentant Tomáš Kopecký ukončil svoje pôsobenie v klube Oceláři Třinec. Reštart kariéry zaznamenal Štefan Ružička, ktorý prišiel spoločne s Lukášom Kozákom do klubu na skúšku

Slovenský reprezentantTomáš Kopecký ukončil svoje pôsobenie v klube Oceláři Třinec. Po vzájomnej dohode s českým extraligistom si bude hľadať nový angažmán. Reštart kariéry zaznamenal Štefan Ružička, ktorý prišiel spoločne s obrancom Lukášom Kozákom do klubu na skúšku. Informoval oficiálny klubový web.

Ružička sa rozhodol prekvapujúco ukončiť aktívnu činnosť vlani v septembri. Naposledy hral práve za Třinec, no v sezóne 2014/2015 s ním neuspel vo finále s Litvínovom. Následne sa zameral na podnikanie, po necelom roku bez hokeja však skúsi reštartovať kariéru práve v Třinci.

"Oceliari" budú skúšať aj Lukáša Kozáka, ktorý otvoril uplynulý ročník v KHL za Slovan Bratislava, no dohral ho v českej extralige v drese Komety Brno. Klub okrem Kopeckého opustili aj ďalšie mená na čele s obrancom Richardom Stehlíkom. Naopak, člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie Ján Sýkora sa dohodol s vedením na pokračovaní spolupráce. Už skôr oznámil Třinec aj príchod Rastislava Špirka.

Najnovšie z klubu: Třinec

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk