HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Povedali po piatkových zápasoch 52.kola Boss Extraligy:

Povedali po piatkových zápasoch 52.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Zvolen Nitra 4:3 (1:3, 2:0, 1:0)


Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Bolo to náročné stretnutie. Diváci očakávali desať gólov v súperovej sieti, prvá tretina nám však nevyšla a po chybách sme dostali tri góly. V ďalšom priebehu hry sa hráči zomkli, začali viac korčuľovať a hrať viac do tela. Nitra čakala na naše chyby a my sme využili z minima maximum."

Dušan Barto (asistent trénera Nitry): "Prišli sme do Zvolena s obrannou taktikou, ktorá nám vychádzala v prvej tretine. Spoliehali sme sa najmä na defenzívu, ale v druhej tretine nás domáci predčili v pohybe a dostali sa na koňa."


domaci hostia  
L. Mikuláš Žilina 3:4 (1:1, 2:0, 0:3)


Povedali po zápase:
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "V domácom prostredí sme túžili po víťazstve. Po dvoch rušných tretinách sme viedli, ale v poslednej časti sme laxným prístupom k hre dovolili súperovi otočiť stav stretnutia. V závere zápasu sme nevyužili príležitosti a nedokázali zvrátiť skóre."

Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Po prvých dvoch veľmi zlých tretinách sme v šatni museli ´umývať´ hlavy hráčov. Psychicky nám pomohol aj priebežný stav stretnutia v Trenčíne. Za tretiu tretinu patrí chlapcom vďaka, pretože zabojovali, len ich treba vždy poriadne ´spucovať´."

domaci hostia  
Poprad Skalica 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)


Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Teší nás víťazstvo 2:0 i to, že po základnej časti sme skončili na 4. mieste tabuľky. Je to dobrá východisková pozícia pred play off. Dnes som bol spokojný iba z výkonom v prvej tretine, v druhej a tretej časti hry sme boli málo aktívni a slabí v zakončení. Šimonovič dnes opäť ukázal, že je jedným z najlepších brankárov na Slovensku."

Ján Faith (tréner Skalice): "Nezopakovali sme výkon z posledných dvoch zápasov, ktoré sme hrali dobre, hoci v Košiciach sme prehrali. Nebol som dnes spokojný z hrou jednotlivcov a ani celého mužstva. Bez bojovnosti a nasadenia sa vyhrať nedá."

domaci hostia  
Trenčín Martin 7:0 (1:0, 2:0, 4:0)


Povedali po zápase:
Vladimír Hiadlovský (asistent trénera Trenčína): "V prvej tretine Martin dobre vykrýval stredné pásmo a pozorne bránil, preto sme si nedokázali vytvoriť súvislejší tlak. S pribúdajúcimi gólmi v sieti súpera sa nám už hralo lepšie a mohli sme viac využiť našu kombinačnú hru."

Ladislav Spišiak (asistent trénera Martina): "Ťažko sa hodnotí zápas, ktorý sme prehrali 0:7. Aj keď začiatok sme mali v podstate dobrý, nepremenili sme zopár našich šancí. S pribúdajúcimi minútami sme začali kopiť chyby, ktoré súper dokázal využiť."


domaci hostia  
Košice Slovan 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)


Povedali po zápase:
Róbert Spišák (tréner Košíc): "Bolo to kvalitné stretnutie, dramatické až do konca. Obe mužstvá hrali takticky a disciplinovane, dobre vykrývali stredné pásmo. Obaja brankári podali dobrý výkon, preto padlo tak málo gólov."

Miloš Říha (tréner Slovana): "Bolo to jedno z kvalitných stretnutí, ktoré sme zohrali v tejto sezóne s Košicami. Nastrelili sme štyri žŕdky a možno jedna z nich bola aj gól. Myslím si to, pretože po strele Kapuša sa pohla sieťka, ale netvrdím to stopercentne."

Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk