HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Povedali po zápasoch 53.kola Boss Extraligy:

Povedali po zápasoch 53.kola Boss Extraligy:

domaci hostia  
Košice Zvolen 3:2 po predĺžení (1:1, 1:0, 0:1- 1:0)


Povedali po zápase:
Milan Jančuška (tréner Košíc): "V krátkom časovom slede sme hrali opäť s mužstvom, ktoré je v tabuľke nad nami. Spokojnosť môžem vysloviť s tým, čo sme predviedli v prvých dvoch tretinách. V tretej už tempo upadlo. V predĺžení je to už vabank, gól sa však podaril streliť nám."

Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Bolo to náročné stretnutie pre obidve mužstvá. V prvej tretine sme nehrali dobre, začali sme vlažne, no v druhej časti sme už podali výborný výkon. Keď sme vyrovnali, hrali sme už na bod, s ktorým sme spokojní."

domaci hostia  
Slovan Trenčín 3:4 (1:3, 0:0, 2:1)


Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "Som sklamaný, takto sa o dobrý výsledok nehrá. Pokúšali sme sa prehádzať zostavu, ale výkon sa nezlepšil. Hráči neodviedli ani svoj štandard."

Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Myslím si, že to bolo len priemerné stretnutie, víťazstvo si však cením. Na Slovane sa totiž nevyhráva každý deň. Nezačali sme dobre, dostali lacný gól, no za dnešný výkon hráčom ďakujem."


domaci hostia  
Martin Poprad 3:2 po predĺžení (0:1, 2:0, 0:1- 1:0)


Povedali po zápase:
Milan Skokan (tréner Martina): "Bola to dobrá bodka za sezónou na domácom ľade. Základná časť nám však nevyšla podľa predstáv, pretože sme nesplnili cieľ - postup do play off. Dnešný zápas bol pohľadný, hralo sa rýchlo, nie však agresívne, lebo kocky už boli rozdané."

Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Stretnutie bolo poznačené rozdielom v tabuľke a tým, že končí základná časť. My máme zabezpečené štvrté miesto a Martin má už istú záchranu. Preto aj obraz stretnutia bol taký, aký bol. V play off chceme prekvapiť."


domaci hostia  
Skalica L. Mikuláš 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)


Povedali po zápase:
Ján Faith (tréner Skalice): "Z nášho pohľadu je dosiahnutý výsledok dobrý, vyhrať 3:0 bez inkasovaného gólu je úspechom. Chyby sa však v našej hre vyskytli. Šance si vypracoval aj súper, my sme nehrali tak, ako zvykneme doma hrať."

Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Myslím si, že výsledok 3:0 nezodpovedá našej aktivite, ktorú sme v Skalici ukázali. Škoda, najmä v poslednej časti hry sme mali veľa príležitostí na skórovanie."

domaci hostia  
Žilina Nitra 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)


Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Je to hanba a za predvedený výkon sa ospravedlňujem všetkým divákom. Minimálne desiati hráči dostanú pokuty. V pondelok bude schôdza. Tam určím, ktorí to budú."

Dušan Barto (asistent trénera Nitry): "Trpezlivo sme hrali zo zabezpečenej obrany, pričom sme sa spoliehali na brejky. Žiline sme boli vyrovnaným súperom a v niektorých fázach sme ju prevýšili. O výsledku sme mohli rozhodnúť už v druhej tretine, v ktorej sme trikrát nastrelili žrď."


Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk