HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po zápasoch...

Povedali po utorkových zápasoch posledného 54.kola základnej časti Boss Extraligy:

Povedali po utorkových zápasoch posledného 54.kola základnej časti Boss Extraligy:
domaci hostia  
Zvolen Žilina 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)


Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny) :"Tento zápas sa nedá hodnotiť, bola to totálna fraška. Ďakujeme súperovi, že nám dal vyhrať. Hrali sme super. Kto predsa vyhral vo Zvolene 2:1?"

Ernest Bokroš (tréner Zvolenu): "Viacerí hráči boli uvoľnení pre zdravotné problémy a olympionikom som dal oddych. Plavucha bol dnes operovaný na slepé črevo. Zápas sme nepodcenili, dali sme priestor šiestim juniorom a ďakujem najmä fanklubu, ktorý pochopil našu situáciu a neustále nás podporoval."

domaci hostia  
Nitra Skalica 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)


Povedali po zápase:
Dušan Barto (asistent trénera Nitry): "V zápase nie je v podstate čo hodnotiť, okrem brankára Rovnianka. Ten chytal napriek piatim gólom spoľahlivo, no obrancovia mu nepomohli. Nezahral ani náš útok. No treba povedať, že už aj v tréningoch sústreďujeme všetko na dôležitú baráž."
Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Hráči musia podávať zodpovedné výkony aj v takýchto zápasoch. Sme radi, že aj k tomuto duelu tak pristúpili a podali bojovný, celkom hodnotný výkon. Navyše nás podržal aj brankár Kompas."

domaci hostia  
L. Mikuláš Martin 6:4 (1:1, 5:0, 0:3)


Povedali po zápase:
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Po zamrznutom začiatku sa moji zverenci rozohrali v druhej tretine k celkom peknému výkonu a vytvorili si v ňom rozhodujúci náskok. V tretej časti sa prejavila nevyzretosť mužstva, pretože každý z pätice hráčov na ľade chcel tvoriť hru a pritom zabúdal brániť. To sa napokon prejavilo na znížení záverečného skóre."
Milan Skokan (tréner Martina): "Zápas niesol známky záverečného stretnutia. Hlavne z našej strany, pretože sme vedeli, že nemôžeme už nič získať a ani stratiť. S extraligou sme sa chceli dôstojne rozlúčiť, ale druhá tretina to pokazila. Až v poslednej časti po zredukovaní zostavy sme hrali solídne."

domaci hostia  
Poprad Slovan 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)


Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana):"Do Popradu sme prišli vyhrať, no bohužiaľ, v úvode sme hrali v obrovskom kŕči najmä v koncovke. Od druhej tretiny sme sa zlepšili, mali sme aj šance, ale chýbal nám dôraz pred bránkou. Domáci nám z protiútoku v závere strelili góly."

Ján Šterbák (tréner Popradu): "My sme hrali určite uvoľnenejšie ako súper. Zápas bol vyrovnaný až do záveru, keď sme dali Ščibranom druhý gól. Zápas mohol dopadnúť akokoľvek, a preto patrí našim hráčom poďakovanie za prístup k stretnutiu."

domaci hostia  
Trenčín Košice 6:3 (3:2, 1:1, 2:0)


Povedali po zápase:
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Som rád, že hráči ukázali, že nešpekulujeme a hráme vždy na víťazstvo, a to aj v poslednom domácom zápase pred play off. Ďakujem chlapcom za predvedený výkon a verím, že pohodu prenesieme aj do súbojov play off.

Milan Jančuška (tréner Košíc): "Prišli sme v pozmenenej zostave, pretože niektorí hráči stáli kvôli trestom a iným sme dali možnosť oddýchnuť si. Chceli sme v Trenčíne zvíťaziť, ale nešpekulovali sme, s kým budeme hrať v play off a dali sme príležitosť hráčom širšieho kádra. Zápas bol bojovný, rýchly, s množstvom súbojov. Škoda chýb z našej strany, pretože sme mohli získať aj bod."


Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk