HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Brankár Halász neuspel na skúške v Litvínove
zdroj: jäzva

Brankár Halász neuspel na skúške v Litvínove

"Obaja preukázali počas mesačnej skúšky u nás dobrú výkonnosť a snahu zostať v Litvínove. Napokon sme sa rozhodli pre Jardu Hübla," uviedol na klubovom webe litvínovského klubu generálny manažér Robert Kysela

Slovenský brankár Tomáš Halász napokon nebude pokračovať v českom extraligovom tíme HC Verva Litvínov. Bývalý brankár HC Košice bol v Litvínove na skúške spoločne s Čechom Jaroslavom Hüblom. Vedenie klubu napokon podpísalo zmluvu do konca sezóny s českým brankárom. Klub o tom informoval na svojej oficiálnej stránke.

Istú pozíciu v A-mužstve Litvínova má ďalší slovenský brankár Jaroslav Janus. Jeho brankársky kolega Michael Petrásek však zápasí s herpetickou encefalitídou a tak sa vedenie klubu rozhodlo vziať na skúšku dvoch brankárov. Víťazne z nej vyšiel 33-ročný odchovanec litvínovského hokeja Hübl. "Obaja preukázali počas mesačnej skúšky u nás dobrú výkonnosť a snahu zostať v Litvínove. Napokon sme sa rozhodli pre Jardu Hübla," uviedol na klubovom webe litvínovského klubu generálny manažér Robert Kysela. Halász za Litvínov odchytal časť zápasu v Zlíne a celý duel v Brne, v ktorom jeho tím prehral vysoko 1:7.

Najnovšie z klubu: Litvínov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk