HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po prvých zápasoch štvrťfinále...

Povedali po zápasoch štvrťfinále play off:

Povedali po zápasoch štvrťfinále play off: 

domaci hostia  
Zvolen Žilina 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)


Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Boli sme si vedomí, že môžeme dnes zobrať iba víťazstvo. Žilina dobre bránila, avšak musím pochváliť mojich hráčov, ktorí podali zodpovedný a disciplinovaný výkon. Som rád, že sme si tromi gólmi zabezpečili víťazstvo. Len takýmto výkonom môžeme zvíťaziť."
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Bolo to typické stretnutie v play off, v ktorom nikto nie je nikdy vopred víťazom, čo bolo vidieť celý zápas. Podali sme veľmi dobrý výkon, mojim hráčom ďakujem za bojovnosť. Rozhodli momenty a mrzí ma, že sme do 28. minúty hrali päťkrát v oslabení."


domaci hostia  
Slovan L. Mikuláš 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)


Povedali po zápase:
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "V play off chceme hrať určite lepšie ako dnes. Dobrá bola z našej strany len druhá tretina. Najdôležitejšia je však výhra a prvý krok k postupu, na výkone však budeme musieť popracovať. Zranenie Kolbu je vážnejšie, v kabíne odpadol a má zlomenú sánku."
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "V siedmom vzájomnom súboji sme chceli Slovan viac potrápiť. Škoda našej netrpezlivosti hlavne v druhej tretine, kedy súper dal tri góly a rozhodol. Nerád protestujem proti hlavným rozhodcom, ale ten dnešný neurobil nič, aby nás presvedčil, že náš neuznaný gól v tretej tretine naozaj nebol. Ak hlavný rozhodca nerešpektuje bránkového rozhodcu, mali by ich zrušiť."

domaci hostia  
Košice Skalica 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)


Povedali po zápase:
Róbert Spišák (tréner Košíc): "V prvej tretine sme mali niekoľko sľubných príležitostí, ale nepriemeňali sme ich. V druhej po druhom góle na nás prišiel akýsi útlm. Skalica hru vyrovnala, rovnako aj stav, mala navrch. V tretej sme sa skoncentrovali a réžiu mali v našich rukách, čo sa prejavilo na skóre."
Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Čakali sme, že domáci vyrukujú s útočným hokejom. V prvej tretine sa im darilo, no v druhej sme to otočili. Keby sme dali gól navrch, zápas sa mohol vyvíjať inak. Rýchly gól v tretej tretine, ktorý sme inkasovali v úvode, nás zlomil."


domaci hostia  
Poprad Trenčín 2:3 po predĺžení (0:0, 2:2, 0:0- 0:1)


Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Bolo to veľmi dobré taktické stretnutie, čo sme aj očakávali. Prvá tretina bola obojstranne vyrovnaná. Druhú časť hry sme začali veľmi zle, súper nás v prvých desiatich minútach prekvapil a viedol 2:0. Zvýšenou útočnou aktivitou sme však do prestávky vyrovnali. V tretej tretine sme sa veľmi ťažko presadzovali v útoku a málo sme strieľali. Predĺženie je vecou náhody a súper využil našu hrubú chybu na strelenie víťazného gólu."
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Zápas splnil naše očakávania. Poprad je húževnaté mužstvo a my sme dokázali eliminovať jeho tlak. Zaslúžene sme išli do vedenia, ale zbytočne sme súperovi dovolili vyrovnať. Záver v predĺžení už bol vabank. Myslím si, že Poprad hral dobre, ale naše víťazstvo je zaslúžené."

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk