HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Priceov návrat sa odkladá, má silnú chrípku
zdroj: TASR/AP

Priceov návrat sa odkladá, má silnú chrípku

"Máme v tíme niekoľko chlapcov, ktorí v uplynulom období ochoreli, no jeho to chytilo poriadne. Je však v dobrých rukách," povedal kouč Canadiens Michel Therrien

Kanadský brankár Carey Price sa ani cez víkend nevráti do bránky Montrealu Canadiens. Podľa informácií na oficiálnom webe NHL má príznaky chrípky a užíva antibiotiká.

Vedenie Canadiens umiestnilo Pricea v piatok na listinu zranených hráčov. Vynechal aj otvárací duel svojho mužstva, v ktorom "Habs" zdolali Buffalo 4:1. Do súťažného zápasu nenaskočil od 25. novembra minulého roka. V súčasnosti je v opatere tímového lekára Davida Muldera. "Je to kruté, no je veľmi chorý a s tým nič neurobíme. Máme v tíme niekoľko chlapcov, ktorí v uplynulom období ochoreli, no jeho to chytilo poriadne. Je však v dobrých rukách," povedal kouč Canadiens Michel Therrien.

V otváracom dueli proti Buffalu zaskočil Pricea v bránke Al Montoya, ktorého kanadský klub získal 1. júla na trhu s voľnými hráčmi. Podpísal s ním ročný kontrakt v celkovej hodnote 950.000 dolárov. Po 29 úspešných zákrokoch proti Sabres sa postaví do bránky aj v noci na nedeľu proti Ottawe.

Najnovšie z klubu: Montreal

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk