HOKEJ.sk HOKEJ.sk

V Trenčíne skončil Lukáš Novák, za Kalináča prišiel Šimun
zdroj: TASR

V Trenčíne skončil Lukáš Novák, za Kalináča prišiel Šimun

"Lukáš Novák sa trápil a po vzájomnej dohode sme usúdili, že aj pre neho, aj pre klub bude lepšie, keď zmení pôsobisko, preto sme sa dohodli na ukončení jeho zmluvy. Ďakujeme mu za odvedené služby," povedal Ján Kobezda

Tipsportligista Dukla Trenčín ukončil po vzájomnej dohode spoluprácu s Lukášom Novákom. Po nevýrazných výkonoch nastala v kádri aj ďalšia zmena, do reprezentačnej prestávky prišiel za Martina Kalináča prišiel z Topoľčian Eduard Šimun.

Lukášovi Novákovi sa po návrate do Dukly z Nových Zámkov v úvode sezóny nedarilo. V štrnástich dueloch sa strelecky nepresadil ani raz, na bodové konto si pripísal len štyri asistencie. "Lukáš Novák sa trápil a po vzájomnej dohode sme usúdili, že aj pre neho, aj pre klub bude lepšie, keď zmení pôsobisko, preto sme sa dohodli na ukončení jeho zmluvy. Ďakujeme mu za odvedené služby v trenčianskom drese a do ďalšej kariéry mu prajeme veľa šťastia," povedal na oficiálnom webe generálny manažér Dukly Ján Kobezda.

Káder nateraz opustí aj Martin Kalináč, ktorý bude pokračovať v Topoľčanoch. V rámci krátkodobej výmeny prišiel do Trenčína Šimun. "Na dva týždne sme Kalináča vymenili do Topoľčian za Eda Šimuna, vyskúšame ho do prestávky. Nastúpi už v zápase proti dvadsiatke," dodal Kobezda.

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk