HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po druhých zápasoch štvrťfinále...

Hlasy trénerov po druhých sobotňajších zápasoch štvrťfinále play off:

Povedali po druhých sobotňajších zápasoch štvrťfinále play off: 

domaci hostia  
Zvolen Žilina 6:2 (1:1, 4:0, 1:1)


Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Splnili sme cieľ. Aj dnes sme podali zodpovedný výkon. Dôležité je, že nikto nie je zranený. Dali sme viac gólov, a preto sme vyhrali. Toto druhé víťazstvo má pre nás veľký význam."

Peter Slanina (asistent trénera Žiliny): "Zbrane sme neskladali, chceli sme sa pokúsiť o nemožné, máme však ťažké srdce na rozhodcov. Aj v dnešnom aj v piatkovom zápase nás poškodili. Hráčska kvalita je síce jednoznačne na strane Zvolena, no verím, že doma to budú iné zápasy a rozhodca nebude pískať tak ako vo Zvolene."

domaci hostia  
Slovan L. Mikuláš 3:4 po predĺžení (1:1, 1:1, 1:1- 0:1)


Povedali po zápase:
Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Sklamali sme. V prvej tretine sme mali premeniť ponúknuté šance a rozhodnúť. Všetka česť výkonu Liptovského Mikuláša. Musíme dať hlavu hore, playoff ešte nekončí."

Ján Šimčík (tréner Liptovského Mikuláša): "Túžili sme v Bratislave odohrať aspoň jedno takéto stretnutie. Napriek tomu, že sme trikrát prehrávali, dokázali sme zvíťaziť. Dnes sme si vyhrať zaslúžili. Je to pre nás povzbudenie, ale musíme kráčať po zemi."

domaci hostia  
Košice Skalica 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)


Povedali po zápase:
Milan Jančuška (tréner Košíc): "Po taktickom začiatku sme sa rozohrali k veľmi dobrému výkonu. Chcel by som pochváliť brankára Klempu. V prvom skalickom vystúpení bude našim cieľom vyhrať. Chceli by sme o postupe rozhodnúť už v Skalici, hoci vieme, že to bude veľmi ťažké."

Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Našich hráčov musím skritizovať. Aj keď Košičania podali veľmi dobrý výkon, zápas sme si prehrali vlastnými chybami. Chýbal mi tam kolektívny duch, dúfam, že v ďalších zápasoch budeme bojovnejší a aktívnejší."


domaci hostia  
Poprad Trenčín 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)


Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Tentoraz sa nám darilo predovšetkým v presnom zakončení vypracovaných akcií. Bol to dobrý zápas, vyšla nám najmä druhá tretina, v ktorej sme strelili štyri góly. Hostia aj napriek vysokej prehre potvrdili, že to na trenčianskom ľade nebudeme mať ľahké."

Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Stretnutie sme si prehrali sami predovšetkým málo výraznou koncovkou. Jednoduchá popradská bránka bola pre nás zakliata. Nemyslím si, že chlapci po prvom víťazstve zobrali zápas na ľahkú váhu, snažili sa, bojovali, ale Šimonovič chytal vo vynikajúcej forme."


Najnovšie z klubu: Boston

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk