HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po tretích zápasoch štvrťfinále...

Povedali po dueloch štvrťfinále play off - 3. zápasy:

Povedali po dueloch štvrťfinále play off - 3. zápasy: 

domaci hostia  
Žilina Zvolen 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)


Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (Žilina): "Hráčom sa chcem poďakovať za bojovný výkon. Doplatili sme na dva zlepené góly, ktoré sme dostali. V zostave mi chýbalo 6 hráčov, čo bolo jasne cítiť."
Ernest Bokroš (Zvolen): "Som rád, že sme vyhrali a že na zápasy to už je 3:0. Podržal nás brankár Križan a na moje prekvapenie odohrali kvalitný zápas všetky tri päťky."


domaci hostia  
L. Mikuláš Slovan 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)


Povedali po zápase:
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "V stretnutí ako remeň zvíťazil Slovan zásluhou dvoch využitých presiloviek. Včera sme slabšie kombinovali ako v Bratislave, ale divákov sme našou hrou museli uspokojiť."

Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovanu):" Hrali sme oveľa lepšie ako na domácom ľade. Súper hrozil najmä z rýchlych protiútokov, ale v tretej tretine sme zodpovednou a disciplinovanou hrou udržali zaslúžené víťazstvo."


domaci hostia  
Skalica Košice 5:1 (4:0, 0:1, 1:0)


Povedali po zápase:
Ján Fajk (Skalica): "Myslím si že sme sa dobre vysporiadali s psychickým tlakom, keď sme prehrávali dva nula na zápasy. Zápas sme začali veľmi zodpovedne a rýchlo sme strelili góly. Myslím si, že práve dobrý úvod rozhodol o celom zápase."
Róbert Spišiak (Košice): "Nám nevyšiel úvod a v tomto znamení sa nieslo celé stretnutie. Boli sme málo dôrazní v osobných súbojoch a pramenili z toho chyby. Súper nás často prečísľoval. Dúfam že táto prehra padne na úrodnú pôdu, poučíme sa z toho. Na stretnutia je to 2:1 pre nás a zajtra sa pokúsime napraviť dnešný slabý výkon."


domaci hostia  
Trenčín Poprad 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)


Povedali po zápase:
Dušan Gregor (Trenčín): "Napriek prehre si moji zverenci zaslúžia plné absolutórium. Vedeli sme, že Poprad má silné mužstvo ale dnes sme boli lepší vo všetkých herných ukazovateľoch. Znovu sa však ukázalo, čo znamená pre Poprad brankár Šimonovič. Napriek nepriaznivému stavu neskladáme zbrane, pretože séria sa hrá na štyri víťazné stretnutia."
Ján Šterbák (Poprad): "Vedeli sme, že Trenčín disponuje mladým dynamickým mužstvom so skúsenými hráčmi. Očakávali sme tlak, čo sa v úvode aj stalo. Prvú tretinu sme takticky pretrpeli a potom sme dokázali hru vyrovnať. Hrali sme dôsledne z pohľadu obrannej hry, dynamicky v útoku. Snažili sme sa hlavne eliminovať útočnú hru domácich a to sa nám aj podarilo."

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk