HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po štvrtých zápasoch štvrťfinále...

Povedali po štvrtých zápasoch štvrťfinále play off Boss Extraligy:

Povedali po štvrtých zápasoch štvrťfinále play off Boss Extraligy: 

domaci hostia  
Žilina Zvolen 2:5 (0:1, 1:1, 1:3)


Povedali po zápase:
Vincent Lukáč (tréner Žiliny): "Priznám sa, v tomto zápase nám už chýbali sily. Napriek tomu chcem chlapcom poďakovať."
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Oproti utorkovému duelu sa hral podstatne disciplinovanejší hokej. Postaral sa o to najmä rozhodca Jonák, ale aj Žilinčania, ktorí podali veľmi dobrý výkon. V žiadnom prípade sme ich nepodcenili."

domaci hostia  
L. Mikuláš Slovan 3:2 po predĺžení (0:2, 1:0, 1:0- 1:0)


Povedali po zápase:
Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "Výkon mužstva poznamenal nešťastný gól v 44. sekunde od nohy nášho hráča a vzápätí po chybe v obrane bolo už 0:2. Zabojovali sme a prelomili hernú stagnáciu a v tretej tretine sme Slovan držali na jeho polovici. Sme radi, že sme pobavili mikulášskeho diváka."

Ľubomír Pokovič (asistent trénera Slovana): "Podali sme úplne odlišný výkon ako v utorok. Dobrý začiatok sme vôbec nevyužili a dovolili súperovi často ohrozovať našu bránku, čo sa nám aj vypomstilo. V tretej tretine sme sa len bránili a v predĺžení sa rozhodlo o tom, že sa v Liptove opäť uvidíme."

domaci hostia  
Skalica Košice 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)


Povedali po zápase:
Ján Faith (tréner Skalice): "Bol to dnes iný zápas ako v utorok. Hoci sme mali dosť dobré šance, gól sme zaznamenali príliš neskoro. Myslím si, že práve tento moment rozhodol. Skalica dva roky nevyhrala v Košiciach, ale raz túto sériu musíme prelomiť. Dúfam, že sa tak stane v piatom štvrťfinálovom zápase na košickom ľade."

Milan Jančuška (tréner Košíc): "Vedeli sme, že po utorku nás čaká opäť ťažký zápas. Dôsledne sme sa pripravili, chlapci podali taktický disciplinovaný výkon a zaslúžene sme vyhrali. Dôraz sme kládli na hernú a taktickú disciplínu. Pochváliť musím najmä brankára Sopka, lebo v kritických okamihoch zápasu mužstvo podržal. Piaty duel proti Skalici nebude ľahký, musíme sa naň zodpovedne pripraviť."

domaci hostia  
Trenčín Poprad 2:3 po predĺžení (1:0, 1:2, 0:0- 0:1)


Povedali po zápase:
Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Čo máme z toho, keď sa po celý zápas poriadne nadrieme a potom po troch hrubých fatálnych chybách inkasujeme rozhodujúce góly. S takýmito hrubicami nemôžeme uspieť. Stav série 1:3 je pre nás kritický, ale kým súper nevyhrá štyri zápasy, stále žijeme. Žiaľ pre mužstvo v najnevhodnejšej chvíli vypadli pre zranenie zo zostavy Sejejs, Smerčiak a Hanzal a aj to bol dosť závažný faktor našej prehry."

Vladimír Šándrik (asistent trénera Popradu): "Očakávali sme takýto vývoj stretnutia. Domáci hrali maximálne zodpovedne a svoju zdravú tvrdosť a bojovnosť využívali na eliminovanie našich hráčov. Po nie najšťastnejšie inkasovaných góloch sme sa dokázali vzchopiť, vyrovnať a v predĺžení sme mali nakoniec viac šťastia ako súper."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk