HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po piatych zápasoch štvrťfinále...

Povedali po piatych zápasoch štvrťfinále play off Boss Extraligy:

Povedali po piatych zápasoch štvrťfinále play off Boss Extraligy:

domaci hostia  
Košice Skalica 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)


Povedali po zápase:
Róbert Spišák (tréner Košíc): "Sme spokojní s výsledkom, veď sme postúpili do semifinále. Mali sme však ťažkosti s premieňaním šancí, dosť sme ich zahodili. Góly mohli prísť skôr, mohli sme skôr rozhodnúť."

Ivan Černý (asistent trénera Skalice): "Nebudem dnes hodnotiť stretnutie, ktoré sme prehrali a nebudem hovoriť čo v tomto zápase rozhodlo. Chcel by som len pogratulovať Košičanom za výkon, výsledok a za postup."

domaci hostia  
Poprad Trenčín 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)


Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Trenčín začal veľmi dobre, čo sme aj predpokladali. Prvá tretina bola z našej strany kŕčovitá a nehrali sme dobre. V druhej časti hry sa priebeh zápasu postupne vyrovnala, boli sme ctižiadostivejší. V tretej časti hry sme rozhodli o postupe najmä vďaka tomu, že sme ubránili rýchlych Trenčanov. Takýto jednoznačný postup som nečakal."

Dušan Gregor (tréner Trenčína): "Napriek tomu, že Poprad je kvalitné mužstvo, dovolím si povedať, že posledné tri zápasy vo štvrťfinálovej sérii sme si prehrali vlastnými chybami. Druhý a tretí gól sme dnes dostali po situáciách, na ktoré som hráčov upozorňoval. Prejavila sa absencia skúsených hráčov Sejejsa, Smerčiaka a Hanzala. Chlapcom chcem poďakovať za predvedenú hru, sklamaný som nielen ja, ale myslím, že najmä hráči. Popradu želám veľa šťastia v ďalších zápasoch."

domaci hostia  
Slovan L. Mikuláš 5:2 (0:0, 4:1, 1:1)


Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "Začali sme nervózne, boli sme si vedomí tlaku a pozície favorita. Navyše sme v predchádzajúcich zápasoch nenaplnili naše ciele. Od druhej tretiny sme boli lepším tímom, no nepremenili sme viaceré šance. V záverečnej dvadsaťminútovke sme poľavili. Hráči zrejme mysleli na to, že v nedeľu sa opäť hrá."

Ján Šimčík (tréner L. Mikuláša): "V nervóznom stretnutí nám nevyšiel úvod druhej tretiny, v ktorom sme dvakrát inkasovali a Slovan sa dostal do vedenia. Mohli sme všetko napraviť pri presilovke piatich proti trom, čo sa však nestalo. Domáci napokon vyhrali zaslúžene. Vysoký počet vylúčených v dnešnom zápase neovplyvní nedeľňajší zápas. Myslím si, že hráči budú chcieť hrať hokej a nie sa zbytočne provokovať."
 

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk