HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po prvých zápasoch semifinále...

Povedali po úvodných zápasoch semifinále play off Boss Extraligy:

Povedali po úvodných zápasoch semifinále play off Boss Extraligy: 

domaci hostia  
Zvolen Poprad 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)


Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Na zápas sme sa svedomito pripravili, hru Popradu sme si rozobrali z videozáznamov. Súper ukázal svoju silu. Som veľmi spokojný nielen s víťazstvom, ale aj s tým, že všetky tri formácie predviedli veľmi dobrý výkon. Spoľahlivo chytal Križan. Som rád, že tento tím má formu v pravý čas."

Ján Šterbák (tréner Popradu): "Prišli sme do Zvolena so zámerom otupiť v úvodnej tretine tlak domáceho mužstva. Moji hráči boli plní síl, avšak prvá tretina nám vôbec nevyšla. V obrane sme neboli dôslední, súperovi sme dali veľa priestoru a často nás prečísloval. V druhej a tretej tretine sa hra trochu vyrovnala, ale Zvolenčania hru kontrolovali a zápas dotiahli do víťazného konca. O našej prehre rozhodla najmä prvá tretina. Zvolen má veľmi kvalitný tím, pre nás sú tieto stretnutia veľmi náročné."

domaci hostia  
Slovan Košice 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)


Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "Videli sme vynikajúci zápas, v ktorom nechýbalo obrovské nasadenie. Podržal nás brankár Rybár, ktorý podal výborný výkon a trochu mu pomohlo aj šťastie. Myslím si, že sme boli lepší a vyhrali sme zaslúžene. Začať sériu víťazstvom je veľmi dôležité."

Milan Jančuška (tréner Košíc): "Bolo to kvalitné a dramatické stretnutie, typické pre play off. Škoda dobre rozohratého zápasu. Predovšetkým v druhej tertine sme sa vlastnými chybami dostali pod tlak, čo Slovan využil. V záverečnej časti hry sme dominovali, ale hokej sa hrá na góly. Slovan bol dnes šťastnejší."

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk