Boss Extraliga - domáci opäť úspešní

Zvolen si lepší začiatok druhého semifinálového zápasu ani nemohol želať, keď už v 35. sekunde skóroval Šechný. O nakoniec jednoznačnom výsledku rozhodlo posledných 11 minút zápasu, v ktorých domáci nastrieľali Popradu štyri góly. Aj Slovan si v druhom

Aj Slovan si v druhom duely s Košicami pripísal druhé víťazstvo, keď zdolal východniarov tentoraz rozdielom dvoch gólov. Iba prvých 10 min. zápasu boli Košičania lepším tímom, ale domácich podržal brankár Rybár, potom zápas ovládli domáci a keďže boli aj produktívnejší zaslúžene zvíťazili.
Ďalšie semifinálové duely sa odohrajú v utorok a stredu na ľade Košíc a Popradu.

Výsledky druhých zápasov semifinále play off Boss Extraligy:

domaci HKm Zvolen 6 1 1 4     info o zápase
hostia HK ŠKP Poprad 1 0 1 0

Góly: 1. Šechný, 37. Longauer, 48. Rajčák, 48. Daňo, 59. Konder, 60. Krayzel - 33. Klouda
Vylúčenia: 6:8, navyše: Klepáč 10 min za napadnutie, presilovky: 0:1, oslabenia: bez využitia, rozhodovali: V. Mihálik - Chromčík, Vrančík, 3902 divákov

Zvolen
: Križan - Kowalczyk, Čech, Pukalovič, D. Milo, P. Augusta, Klepáč - Török, Šechný, A. Rajčák - Kacíř, Daňo, Krayzel - Cibuľa, Konder, Longauer 34. so Štorkom, 44. bez Štorka, 48. Weissmann za Kacířa
Poprad: Šimonovič - R. Gavalier, M. Tomas, M. Turan, Jurčo, Ščibran, Ondrejčík - Jabrocký, Klouda, R. Tomas - S. Ilavský, Hvila, Junas - Misál, Palovčík, Paukovček 48. Fedor za Šimonoviča

domaci HC Slovan HARVARD Bratislava 4 1 2 1     info o zápase
hostia HC Košice 2 1 1 0

Góly: 14. Hecl, 29. Bondarevs, 34. Hurtaj, 52. Kropáč - 1. Špilár, 33. Škovira
Vylúčenia: 5:5, presilovky: 2:0, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Marušin - Bednár, M. Novák, 4220 divákov