HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po druhých zápasoch semifinále...

Povedali po druhých zápasoch semifinále play off Boss Extraligy:

Povedali po druhých zápasoch semifinále play off Boss Extraligy: 

domaci hostia  
Zvolen Poprad 6:1 (1:0, 1:1, 4:0)


Povedali po zápase:
Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Očakávali sme, že tento zápas nebude taký ako prvý. Poprad musel pritvrdiť hru, čo sa mu dlho darilo. Musím priznať, že sme už nemali tak veľa voľného priestoru. Stretnutie narušilo veľa vylúčení hlavne v druhej tretine. Máme na konte dve víťazstvá, takže som spokojný."

Vladimír Šándrik (tréner Popradu): "Dnes sme si dali väčší pozor na súpera ako včera. Viac sme pokryli súpera v strednom a obrannom pásme. Nádej na dobrý výsledok sme držali do polovice zápasu. Škoda, že sme pokazili dobrý dojem zo stretnutia dvoma inkasovanými gólmi v rýchlom slede za sebou v 48. minúte. Nevzdávame sa, v Poprade chceme minimálne jeden zápas vyhrať."

domaci hostia  
Slovan Košice 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)


Povedali po zápase:
Miloš Říha (tréner Slovana): "Dnes sme sa pomalšie rozbiehali, vďaka Rybárovi sme v úvode inkasovali iba jeden gól. Od 10. minúty sme boli lepší tímom, dostali sme sa zaslúžene do vedenia. Začali sme hrať agresívnejšie a súpera sme jasne predčili. Musím pochváliť aj disciplínu celého mužstva a najmä náš výkon v obrane."

Róbert Spišák (tréner Košíc): "Dnešné stretnutie sme dobre rozohrali, do 10. minúty sme boli lepším tímom. Potom prevzal iniciatívu Slovan, jeho hráči vyhrávali osobné súboje, často nás prečíslovali a dostali nás pod tlak. Naši hráči boli málo dôrazní, hrali dosť nedisciplinovane a vybíjali sa zbytočne v individuálnych činnostiach. Slovan vyhral zaslúžene, doma sa chcem dostať späť do série."

Najnovšie z klubu: Columbus

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk