HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po tretích zápasoch semifinále...

Povedali po zápasoch semifinále play off Boss Extraligy:

Povedali po zápasoch semifinále play off Boss Extraligy: 

domaci hostia  
Poprad Zvolen 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)


Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Diváci videli výborné stretnutie. My sme hrali úplne inak ako vo Zvolene, viac sme sa presadzovali v útoku. Prehrali sme po našich hrubých individuálnych chybách, ktoré súper dokonale využil. Aj napriek tomu chcem hráčom poďakovať za to, že proti tak silnému súperovi akým je Zvolen odovzdali po dvoch prehratých stretnutiach dobrý výkon. Verím, že aj zajtra bude mať zápas podobnú úroveň ako dnes."

Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Do Popradu sme prišli hrať zo zabezpečenej obrany a v úvode stretnutia sme za stavu 0:0 nechceli otvoriť hru. Vyčkávali sme na chybu súpera, ale tú istú sme mohli urobiť aj my. Myslím si, že pre divákov to bol dobrý zápas s množstvom taktiky na oboch stranách. V obidvoch mužstvách podali dobré výkony brankári. V tretej tretine sme mali šťastie, že súper nepotrestal päťminútové vylúčenie Štorka. "Máme radosť z víťazstva, smútok zo zranených obrancov (k Augustovi pribudol Klepáč), ktorí nám budú chýbať."

domaci hostia  
Košice Slovan 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)


Povedali po zápase:
Milan Jačuška (tréner Košíc): "Videli sme kvalitný, taktický a dramatický zápas. V prvých dvoch tretinách sme boli lepší a zaslúžene vyhrávali 3:0. Po hrubých chybách sme však v poslednej tretine inkasovali, no podržal nás Klempa. Nakoniec sme zvíťazili, vrátili sa do série a ideme ďalej."

Miloš Říha (tréner Slovana): "Zápas sme začali slabo, báli sa ísť do osobných súbojov. Až potom, čo sme po dvoch tretinách preskupili našu zostavu nastal obrat. V tretej tretine sme hrali excelentne, škoda že sme nepremenili ešte ďalšie príležitosti. Nezvyknem sa vyjadrovať k rozhodcom, ale pískali diametrálne odlišne od trendu, ktorý bol v Bratislave a myslím si že aspoň dvadsať percent odovzdali domácim."

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk