HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Povedali po štvrtých zápasoch semifinále...

Povedali po stredajších štvrtých zápasoch semifinále play off Boss Extraligy:

Povedali po stredajších štvrtých zápasoch semifinále play off Boss Extraligy: 

domaci hostia  
Poprad Zvolen 1:4 (1:2, 0:2, 0:0)


Povedali po zápase:
Ján Šterbák (tréner Popradu): "Prehrali sme dnes zaslúžene, pretože sme nastúpili v poriadne okyptenej zostave, máme množstvo zranených hráčov. Napriek prehre som s prístupom hráčov v celej sezóne spokojný a chcem úprimne poďakovať všetkým, čo sa o to zaslúžili. Pred sezónou by som nikomu neveril, že môžeme postúpiť až do semifinále. Bola to jedna z mojich najkrajších sezón v kariére, pretože sme dosiahli optimálne výsledky v skromných podmienkach. Ťahali sme aj dvanásť zápasov po sebe bez prehry. Ďakujem aj funkcionárom a vedeniu popradského hokeja za to, že neboli žiadne problémy v kolektíve. Zvolenu gratulujem k postupu do finále a želám mu veľa šťastia."

Ernest Bokroš (tréner Zvolena): "Tak ako včera aj dnes som spokojný. Splnili sme predpoklady o tom, že môžeme pod Tatrami dvakrát vyhrať. Na zápas sme sa zodpovedne pripravili, vedeli sme o zdravotnom stave domácich hokejistov, a preto sme dali dnes príležitosť viacerým hráčom. Prvá tretina z nášho pohľadu nebola príliš dobrá, no postupne sme sa zlepšovali a výsledok 4:1 zodpovedá priebehu hry."

domaci hostia  
Košice Slovan 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)


Povedali po zápase:
Róbert Spišák (tréner Košíc): "Bol to dramatický zápas. Slovan začal lepšie, no my sme strelili vedúci gól. Na začiatku druhej tretiny, počas nášho oslabenia, sme to mali zle postavené a Slovan to využil na vyrovnanie. Do poslednej tretiny sme išli s tým, že budeme vychádzať zo zabezpečenej defenzívy. Šťastie sa priklonilo k nám."

Miloš Říha (tréner Slovana): "S Košicami to dnes bolo ako zvyčajne vynikajúce stretnutie. Myslím, že sme mali viac z hry, viac šancí a boli celkovo lepší. Nepremenili sme však ani tie najvyloženejšie pozície. Domácim gratulujem k víťazstvu."

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk