HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Martinský tím sa rozpadá na márne kúsky
zdroj: jäzva

Martinský tím sa rozpadá na márne kúsky

Martinský hokej má za sebou vydarenú sezónu korunovanú prekvapivým postupom do semifinále. Bezprostredne po vypadnutí v sérii s Banskou Bystricou vyjadrili viaceré opory kádra MHC vieru v udržanie kádra, ktoré by umožnilo nadviazať na dosiahnutý úspech aj v novom ročníku.

Prešlo však pár týždňov a všetko nasvedčuje tomu, že z kostry mužstva v Turci nezostane kameň na kameni.

Najvýraznejším spôsobom zalovil v kádri MHC Poprad, ktorý získal obrancov Petra Königa s Tomášom Rusinom, ako aj útočníka Radomíra Heizera. Pod Tatry sa sťahuje i trénerská dvojica Pavel Paukovček - Juraj Halaj, ktorú zlanáril domov Liptovský Mikuláš. Na cestu si pribalila aj útočníka Branislava Rapáča.

Útočník Peter Galamboš mieri na želanie trénera Antonína Stavjaňu do Českých Budějovíc a Košice oznámili zisk útočníka Patrika Koyša. Trenčín zlanáril späť strateného syna Radka Dlouhého a jeho krajan Vítězslav Bílek bude v novej sezóne obliekať dres Litoměříc.

Na martinský klub si navyše posvietili daňováci a v klube prebehla policajná razia. Ako to všetko dopadne a poberú sa z Turca aj ďalší hráči? To ukážu najbližšie týždne, fanúšikovia MHC však majú v každom prípade poriadny dôvod na obavy o novú sezónu.

Najnovšie z klubu: Martin

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. Liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: MS 2017

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk