HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Tatar ako mladý pri šmyku havaroval: Myslel som si, že zomriem
zdroj: funradio.sk

Tatar ako mladý pri šmyku havaroval: Myslel som si, že zomriem

V pondelok mala Orechová Potôň vzácnu návštevu, Fun radio a moderátor Marcel Forgáč doviedli do Slovakiaringu na školu šmyku slovenského hokejistu Tomáša Tatara a portál Hokej.sk bol pri tom. V hráčovi Detroitu Red Wings však prostredie vyvolalo aj nepríjemné spomienky z mladosti.

Ako mladý totiž práve kvôli šmyku na jeden z tréningov nedošiel. „Mal som osemnásť rokov, asi prvú samostatnú jazdu cestu autom a mieril z Dubnice do Zvolena. Išiel som cez jednu kopcovitú oblasť, navyše bola ranná rosa a dostal som šmyk. Nezvládol som to, nabúral som a myslel si vtedy, že asi zomriem,“ zaspomínal na nepríjemnú udalosť exkluzívne pre Hokej.sk útočník Detroitu Red Wings Tomáš Tatar.

Keď teraz prišla možnosť naučiť sa niečo o bezpečnosti jazdy, neváhal ani sekundu. „Išlo pre mňa o absolútnu premiéru. Som rád, že som sa mohol niečomu podobnému priučiť, pretože dokým si ten šmyk nevyskúšate, tak ten pocit nepochopíte. Je to panika, človek cíti to nebezpečenstvo a v prvom momente nevie ako reagovať. Takáto škola naozaj má svoj zmysel,“ uzavrel hokejista.

Ako sa Trtovi darilo na škole šmyku si pozrite vo videu.

Odporúčame

ProFutbal.sk