HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Prvoligové Michalovce otestujú v rámci prípravy aj "mladé pušky"
zdroj: jäzva

Prvoligové Michalovce otestujú v rámci prípravy aj "mladé pušky"

Vedenie prvoligového hokejového klubu Dukla Ingema Michalovce pozvalo do prípravy pred novou sezónou aj osem talentovaných hráčov z juniorského družstva HK Mládež Michalovce.

S "Áčkom" budú trénovať Nikolas Slobodník, Radoslav Mesaroš, Dominik Borov, Gabriel Vereš, Dominik Verbický, Jakub Bindas, Tobias Lancoš a Pavol Masaryk. "Rokovali sme s predstaviteľmi HK Mládež o užšej spolupráci medzi našimi klubmi. Prezident HK Mládež Richard Mašlanka nám navrhol ôsmich kandidátov, ktorých sme pozvali do prípravy A-mužstva. Dostanú príležitosť a bude len na nich, ako sa svojej šance chopia. Ak na sebe budú tvrdo pracovať, môžu si vybojovať miesto v prvoligovom tíme mužov," uviedol prezident Dukly Martin Burinský.

Dukla odštartuje prípravu v pondelok 24. júla pod vedením staronového kormidelníka Miroslava Ihnačáka. "Aj minulý rok sme oslovili viacerých odchovancov. Niektorí trénovať začali, niektorí však nie. Uvidíme, koľkí sa zapoja tentoraz. Budem len rád, ak sa presadia, predsa len sú to domáci chlapci," povedal v tlačovej správe Ihnačák.

Najnovšie z klubu: HK Dukla Michalovce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk