HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Asistentom Ihnačáka bude Vodila, v príprave aj Pajpach a Kolba
zdroj: ingema Michalovce

Asistentom Ihnačáka bude Vodila, v príprave aj Pajpach a Kolba

Hokejisti Dukly Ingema Michalovce začali dnes prípravu na novú sezónu. Tento týždeň sa budú pripravovať ešte na suchu,

Tréner Miroslav Ihnačák naordinoval hráčom dvojfázové tréningy. Na budúci pondelok už vykorčuľujú hráči Dukly Ingema aj na ľad. Keďže ich domovský stánok rekonštruujú, útočisko nájdu na zimnom štadióne vo Vranove nad Topľou, na ktorom odohrajú aj tri z celkovo siedmich prípravných zápasov. Po tréningovej záťaži bude pre Michalovčanov prvým testom 10. augusta súboj v maďarskom Miškolci.

Tréner Miroslav Ihnačák má už aj asistenta, pomáhať vo vedení tréningového procesu i na zápasovej striedačke mu bude 56-ročný bývalý center, niekdajší československý reprezentant, dvojnásobný federálny majster Ján Vodila.

Do prípravy sa zapojilo 27 hokejistov, okrem skúsených hráčov aj viacerí mladíci. Brankársku dvojicu spolu s Adamom Trenčanom by mal vytvoriť 21-ročný Maximilián Pajpach. Naposledy chytal v extraligovom Poprade a vypomáhal v prvoligovej martinskej rezerve. V roku 2014 si ho v šiestom kole draftu vybralo Colorado. Ďalšou novou tvárou v mužstve je obranca Marek Kolba. Trojnásobný slovenský majster so Slovanom Bratislava a HC Košice sa do domácej súťaže môže vrátiť po dvojročnom pôsobení vo francúzskom Dijone. Dvakrát si aj obliekol slovenský reprezentačný dres.

Príprava Dukly Michalovce
Ingema Michalovce


ZOZNAM HRÁČOV V PRÍPRAVE HK DUKLA MICHALOVCE

Ľuboš Balko, Tomáš Bánovský, Ivan Brezniak, Branislav Cvengroš, Martin Dolgoš, Kirill Domajev, Roman Dzúr, Ľuboš Fajčák, Ivan Fedorko, Rastislav Gašpar, Daniel Hančák, Marek Kolba, Jakub Linet Filip Oravec, Maximilián Pajpach, Dávid Rušin, Lukáš Tóma, Adam Trenčan, Tomáš Valečko, Dominik Borov, Róbert Hercik, Roman Jaššo, Tobias Lancoš, Nikolas Lancoš, Pavol Masaryk, Tomáš Tkáčik, Gabriel Vereš.


Najnovšie z klubu: HK Dukla Michalovce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk