Hokej.sk Hokej.sk

Čitatelia hokej.sk chcú Országha. Čo na to Šatan?
zdroj: Vladimír Chramazda

Čitatelia hokej.sk chcú Országha. Čo na to Šatan?

Kto bude novým reprezentačným trénerom Slovenska? Táto otázka visí vo vzduchu už od ukončenia funkčného obdobia Zdena Cígera. Odpovedať na ňu dlho nemal kto, no to sa už zmenilo

. Úlohou získať nového kormidelníka lode v modro-bielo-červenej farbe bol poverený nový generálny manažér Miroslav Šatan.

Zdá sa, že rozhodnúť sa nie je také jednoduché a na pomoc tak prichádzajú čitatelia hokej.sk. Z ich hlasovania na facebookovom profile nášho webu jasne vyplýva, že do užšieho výberu by sa dostali Vladimír Orzságh a Švajčiar Ralph Krueger. Fanúšikov naopak vôbec nezaujali svetoznámo renomovaní odborníci formátu Vladimíra Ružičku či Dave Lewisa.

Výsledky hlasovania
hokej.sk

Suverénnym víťazom hlasovania sa však stal predsa len Slovák. Za aktuálneho trénera majstrovskej Banskej Bystrice hlasovalo až 328 zo 647 účastníkov bleskového prieskumu. Vladimír Országh tak získal viac ako polovicu hlasov a ak by teda rozhodovali fanúšikovia, mal by Miroslav Šatan vytočiť číslo muža, s ktorým pred pätnástimi rokmi oslavoval na námestí SNP titul majstra sveta. Dajú sa "zlatí chlapci" opäť dohromady?

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: MS 2017

Pozri viac

ProFutbal.sk