HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Banská Bystrica súčasťou NHL 2018
zdroj: EA Sports

Banská Bystrica súčasťou NHL 2018

Hra NHL od spoločnosti EA Sports patrí každoročne medzi najoľúbenejšie a najpredávanejšie počítačové hry. Nová edícia pre rok 2018 sa na trhu objaví 15. septembra 2017 a ponúka niekoľko noviniek.

Výrobca láka na nové ovládanie v útočnej tretine a úplne nové ovádanie Defensive Skill Stick. Novinkou bude i rýchly akrádový hokej troch proti trom v režime EA Sports NHL Threes a hráč si bude môcť vytvoriť aj vlastný 32. tím NHL.

Stane sa tak v rámci autentického rozširovacieho draftu, v rámci ktorého si budete môcť vybrať najlepších hráčov z ligy. Z hráča sa tak stane manažér, ktorý sa postará o všetko týkajúce sa tímu, obchodovania a zápasov.

Pre slovenských hráčov je však veľmi zaujímavá iná novinka. V NHL ste si mohli vyberať okrem zámorskej profiligy aj z viacerých európskych líg a teraz prichádza na scénu Champions Hockey League. Do hry sa tak dostane 32 účastníkov novej sezóny Ligy majstrov, vrátane Banskej Bystrice.

"V spolupráci s EA Spots sa nám podarilo priniesť túto skvelú novinku. Pre mladú súťaž, akou CHL je, ide o veľkú vec," uviedol šéf CHL Martin Baumann. "Už roky sa fanúšikovia hokeja na celom svete každoročne tešia na novú edíciu NHL od EA Sports. To, že sa stávame súčasťou tejto hry nám pomôže k nárastu značky CHL."

Okrem Banskej Bystrice sa do hry premiérovo dostanú napríklad aj bieloruské Grodno, dánsky Esbjerg, francúzsky Gap či poľský Krakov.


zdroj: youtube.com

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk