HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Laich sa pýšil zdravým nápojom. Ovečkin ho pohotovo uzemnil
zdroj: TASR/AP

Laich sa pýšil zdravým nápojom. Ovečkin ho pohotovo uzemnil

Rus Alexander Ovečkin je známy svojim humorom a zároveň aj tým, že z pohľadu životosprávy nejde o dokonalý príklad. Mnohí mu vyčítajú nadváhu a faktom je, že na jeho bruchu tehličky nenájdete. O tom, že si z toho ťažkú hlavu nerobí, svedčí i najnovšie podpichnutie bývalého spoluhráča z Washingtonu.

Keď sa útočník Brooks Laich rozhodol zverejniť na istagrame fotografiu, na ktorej si pripravuje organickú šťavu, zareagoval Ovečkin veľmi pohotovo.

"Ako iste viete, som veľkým fanúšikom organických džúsov. Ak by ste chceli vedieť, čo do nich dávam, tak tu je recept - čínska kapusta, cvikla, špenát, zázvor, zeler, mrkva, uhorky, citrón, paradajka, jablko a hruška. Takýto nápoj pijem každé ráno a benefity pre zrravie sú úžasné. Dodáva to nekonečnú energiu a pozitivitu počas celého dňa," zvestoval svojim fanúšikom Laich.

Ovečkin na tento status zareagoval stručne a výstižne: "Ja tam dávam pivo a ruskú vodku. Ver mi, funguje to."
Nuž, ak vezmeme do úvahy úspechy Ovečkina, tak hádať sa s ním naozaj nemožno. Mimochodom, po letnej svadbe už trénuje ruská hviezda naplno a kondíciu naberá so svojim trénerom behom v ruských lesoch či v crossfitovej telocvični.


Вместе с Александром Овечкиным💪 Сильное фото! По мне видно, что я рад?)😁

Príspevok, ktorý zdieľa Dmitriy Chizhikov (@chizhikov_dmitriy),

Najnovšie z klubu: Washington Capitals

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk