HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Oceliari načerpali energiu od fanúšikov
zdroj: Autogramiáda HC Košice (foto jäzva)

Oceliari načerpali energiu od fanúšikov

Košické obchodné centrum na Námestí osloboditeľov patrí tradične medzi najrušnejšie miesta v centre mesta. V stredu podvečer sa však zaplnilo ešte viac ako obvykle. Za podpisové stolíky si totiž zasadli hokejisti HC Košice a ich fanúšikovia sa k nim dostali blížšie, než si to budú môcť počas samotnej sezóny čo i len predstaviť.

"Košickej autogramiády som sa zúčastnil aj vlani a takéto akcie sú príjemné. Ľudia môžu spoznať nových hráčov a upevniť vzťahy s tými staršími. Ja to iba kvitujem," vyslovil sa útočník Marek Hovorka, na ktorého nadviazal Jiří Bicek. "Ja som za takéto akcie. Fanúšikovia nás vidia v inom svetle ako počas zápasu a my sa s nimi môžeme zoznámiť. Trochu sa pozhovárame o sezóne, ľudia nám poprajú šťastie a my sa im potom pokúsime zavďačiť počas samotných hokejových súbojov."

Podpisy košických hokejistov išli na dračku. Okrem pripravených plagátov si nechali fanúšikovia a predovšetkým fanúšičky podpisovať i ruky či iné časti tela. "Ja som sa podpisoval iba na plagáty! Žiadna extravagantná požiadavka našťastie neprišla," pousmial sa Hovorka a šibalský úsmev nahodil pri téme netradičných žiadostí o podpis aj Jirko Bicek. "Kam všade som sa už podpisoval? To nemôžem povedať. To som bol ešte mladý," rozosmial sa 38-ročný útočník.


Autogramiáda HC Košice (24 obrázkov v galérii)

Z podpisovej akcie mal v každom prípade výborný pocit. "Fanúšikovia nám hlavne vraveli, že nám držia palce a budú chodiť na zápasy. Presne to od nich chceme," zdôraznil J. Bicek.

Košičania odštartujú novú sezónu piatkovým domácim duelom proti Detve. Pred samotným začiatkom zápasu o 18.30 prebehne pred Steel arénou dvojhodinový sprievodný program.


Najnovšie z klubu: Košice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk