HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Hokejbalová liga má pred sebou štvrté kolo
zdroj: tophbl.sk

Hokejbalová liga má pred sebou štvrté kolo

Preview 4. kola HEL:


HBK Diaková - LG AB hokej Bratislava, sobota 13:00, Martin
Domáci majú veľmi zlú fazónu a sú v tomto zápase outsiderom. No o hosťoch sa rovnako nedá povedať, že by v prvých kolách výkonmi oslnili. Bodov však uhrali na rozdiel od Diakovej dosť. Bude to teda zápas, v ktorom sa môže jeden alebo druhý tím herne chytiť. Očakáva sa víťazstvo hostí.

Leaders Ružinov - Enviform Třinec, sobota 13:00, Petržalka
Ružinov nie je vo svojej koži, no čaká ho momentálne asi najslabší tím ligy. Nič iné ako jasné víťazstvo domácich sa v tomto zápase neočakáva. Třinec utrpel ťažké debakle na pôde Jokeritu a vo Svidníku. Manažment českého nováčika teda určite má počas týždňa o čom premýšľať.

Rytieri Nitra - Vippokerpro Kežmarok, Nitra, sobota 13:00
Nitra si bude chcieť napraviť chuť po tesnej prehre s lídrom súťaže. Naopak Kežmarok je zatiaľ bez prehry a na tento fakt chce naviazať. Proti dobre hrajúcim domácim to však bude mať ťažké. My sa prikláňame práve na ich stranu a myslíme si, že vo vyrovnanom zápase nakoniec rozhodnú vo svoj prospech.

Kometa Vrútky - PROTEF Považská Bystrica, Vrútky , sobota 13:00
Kometa ukazuje od začiatku ligy svoju veľkú silu a do cesty sa jej tentoraz postaví súper, ktorý prichádza s čerstvým skalpom majstra. Bude to zaujímavý súboj dvoch fyzických tímov, veľa bude rozhodovať forma oboch brankárov. Tento zápas by pokojne mohol ísť aj do predĺženia.

HBC Košice - Lion Svidník, Prešov, sobota 14:00
Košice privítajú v derby svojho rivala z východu republiky. Ten príde v dobrej nálade, cez víkend si schuti zastrieľal proti Třincu. Levy sa však musia mať na pozore, pretože domáci budú chcieť uhrať prvé body v ročníku a podriadia tomu všetko.

ŠK 98 Pruské - Jokerit Petržalka, nedeľa 13:00, Pruské
Pruské odštartovalo sezónu dobre, omladený káder zatiaľ zbiera body a takmer sa mu to podarilo i cez víkend na ťažkej pôde LG Bratislava. Jokerit je tiež v pohode, navyše v minulej sezóne konečne po prvýkrát dokázal nad Pruským zvíťaziť. Podarí sa mu to aj tentoraz ?

Zápas Hokejmarket Skalica - ŠKB Martin je odložený na február 2018

Odporúčame

ProFutbal.sk