HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Správy zo Žiliny: Luža neposilní, Pitt na odchode, Kučkin novou tvárou
zdroj: Patrik Luža (foto jäzva)

Správy zo Žiliny: Luža neposilní, Pitt na odchode, Kučkin novou tvárou

Hokejový klub MsHK Doxxbet Žilina už nepokračuje v spolupráci so Scottom Pittom. S kanadským útočníkom sa dohohol na predčasnom ukončení zmluvy. Pitt nenastúpil za „vlkov“ ani v piatkovom stretnutí 9. kola Tipsport ligy na ľade MHk 32 Liptovský Mikuláš (1:2).

"Neboli sme spokojní s jeho výkonmi a slabou produktivitou. Od hráča sme čakali ďaleko viac. Samozrejme, prajeme Scottovi veľa šťastia v ďalšej hokejovej kariére,“ informoval na klubovom webe športový riaditeľ MsHK Imre Valášek.

Žilinský dres si po dvoch vystúpeniach nebude ďalej obliekať ani obranca Patrik Luža, ktorý má z pôsobenia v Slovane Bratislava skúsenosti z KHL. "Napokon sme s ním nepodpísali kontrakt, no hľadáme pri značnej maródke jedného kvalitného obrancu a útočníka. S mužstvom už trénuje jeden útočník s výborným menom zo slovenských klzísk a verím, že do zápasu v Liptovskom Mikuláši s ním skompletizujeme zmluvu," dodal Valášek.

V spomenutom dueli na Liptove nastúpil za Žilinu ruský útočník Stanislav Kučkin, ktorý doteraz hrával za Nové Zámky, kde sa však nedohodol na ďalšej spolupráci.


“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk