HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Prešovčania získali najsexi tvár slovenského hokeja
zdroj: Filip Hrivňák (zdroj Vogue)

Prešovčania získali najsexi tvár slovenského hokeja

Najatraktívnejšiu tvár slovenského hokeja nenájdete v Tipsport lige, či v niektorej z nižších súťaží. Hviezdou svetového formátu sa môže pochváliť prešovský univerzitný tím Unipo Warriors pôsobiaci v nadnárodnej EUHL.

V pondelkovom úvodnom súboji sezóny proti UMB Banská Bystrica si dres Warriors s číslom 15 obliekol GQ Model roka 2015, prvý muž zo Slovenska a Čiech, ktorý sa dostal na titulu prestížneho magazínu Vogue a líder rebríčka top modelov sveta podľa počtu kampaní za rok 2016 - Filip Hrivňák.

Filip Hrivňák
Filip Hrivňák (foto jäzva)

"Ja som bol vždy fanúšikom tejto univerzitnej ligy a pred pár rokmi som odohral pár zápasov za tím Diplomats z Bratislavy. Vlani nastupoval za Warriors môj brat Samo a práve on vo mne prebudil opätovnú chuť do hokeja. Okrem toho som plánoval ísť na vysokú školu do Košíc a tak som v podstate skĺbil príjemné s užitočným," objasnil pozadie svojho návratu na ľadové plochy 23-ročný košický odchovanec, po boku ktorého sa objavili v rámci fotení aj také hviezdy ako Kate Moss či Miley Cyrus.

Z kolotoča intenzívnych tréningov a zápasov vyradila Hrivňáka už spomínaná úspešná kariéra modela svetového rangu. "Tým, že sa vo svete modelingu pohybujem už nejaký ten rok, dokážem si lepšie pretriediť prácu. Nemusím už robiť zákazky, ktoré som predtým musel a môžem si tak lepšie organizovať čas. To mi opäť vytvorilo priestor pre hokej."

Filip Hrivňák
Filip Hrivňák (foto jäzva)

Dohodou s Prešovom samozrejme na svet modelingu nezanevrel a možno práve v šatni Warriors nájde nejakých svojich nových kolegov. "Potenciál tam je a niektorým chalanom dám asi kontakt na svoju agentku," pousmial sa mladý Košičan.

Návrat k hokeju so sebou samozrejme nesie aj isté riziká. S nejakým tým šrámom na tvári či vybitým zubom musí počítať každý hráč. V prípade muža, ktorý sa tvárou živí, by to mohlo mať veľmi nepríjemné následky. "To je pravda, to riziko tu samozrejme je. Aj preto zvažujem možnosť hrávať s ochranným krytom. Samotný šport je vždy spojený s rizikom nejakých zranení, ale v zmluve našťastie nemám žiadnu klauzulu, ktorá by mi v tom bránila."

Po príchode na štadión je v každom prípade odhodlaný zabudnúť na rolu modela a na ľade to bude výlučne o hokeji. "Z prešovského tímu mám veľmi dobrý pocit. Sme tu v podstate všetko rovesníci, pričom niektorí z nás proti sebe hrávali počas mládežníckych čias v pozícii súperov. Máme tu takmer dve päťky z Košíc, väčšinu kádra tvoria Prešovčania. Je to teda taký zaujímavý mix východniarov, ktorí sa spojili v jednom mužstve. Verím, že sa nám bude dariť."

Unipo
Unipo Warriors (foto jäzva)

Zisk hráča Hrivňákovho formátu by mal mať pochopiteľne vplyv aj na zvýšený záujem o hokej zo strany nežnejšieho pohlavia. "S tým samozrejme počítame. Aj vďaka príchodu Filipa máme sexi tím, ktorý musí lákať. Okrem toho sme však získali i parádneho ambasádora, ktorým je aktuálny slovenský reprezentant a účastník majstrovstiev sveta Martin Gernát. Som teda presvedčený o tom, že náš tím je najatraktívnejším v rámci EUHL," pousmial sa generálny manažér Unipo Warriors Adrián Kuba.

Filip Hrivňák
Filip Hrivňák (foto jäzva)


Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk