HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Hokejbalová extraliga má pred sebou zápasy deviateho kola
zdroj: tophbl.sk

Hokejbalová extraliga má pred sebou zápasy deviateho kola

V sobotu 21. októbra sa rozbehne v poradí deviate kolo základnej časti HEL.

Jokerit Petržalka - HBK Diaková, sobota 10:30, Petržalka
Domáci budú chcieť odčiniť zaváhanie z východu republiky. Dôležité bude, či sa vrátia opory tímu a v akej budú kondícii. Hostia sú v pohode a majú chuť bodovať ďalej. Zaujímavý zápas, v ktorom väčšie šance dávame Jokeritu.

PROTEF Považská Bystrica - Enviform Třinec, sobota 13:00, Považská Bystrica
Jasná záležitosť domácich, ktorí určite nezľahčia obrovské trápenie nováčika. Ten sa bude snažiť vzdorovať tlaku Považanov čo najdlhšie, no ak by v tomto zápase uhral čo i len bod, bolo by to veľkým prekvapením

Leaders Ružinov - Hokejmarket Skalica , Ružinov, sobota , 13:00
Skaličania mali pôvodne odohrať tento zápas doma, no prerábajú povrch a vycestujú teda do Ružinova. Tento zápas sme označili ako zápas kola a bude sa určite na čo pozerať. Domáci sa vyšvihli a hostia majú rovnako dobrú formu. Remíza po 45 minútach nie je vylúčená.

Kometa Vrútky - Lion Svidník, Vrútky, sobota, 13:00
Kometa valcuje a ďalší sa jej do cesty postaví Svidník. Levy nečakane vysoko podľahli doma Skalici a ak si nedajú pozor, niečo podobné sa im môže pritrafiť aj v sobotu vo Vrútkach. Očakáva sa víťazstvo domácich, ale loptička je guľatá....

Vippokerpro Kežmarok - ŠKB Martin, Prešov, sobota, 14:00
Kežmarčania by mohli odohrať svoj prvý zápas v "domácom prostredí", no bude to tak iba na papieri. Ich prechodným domovským stánkom sa na tento zápas stal Prešov. Martin má svoje problémy, ale body potrebuje ako soľ. Kežmarok je miernym favoritom, no zápas sa môže poriadne zamotať.

HBC Košice - ŠK 98 Pruské, Košice, sobota, 14:00
Košičania s určitosťou budú chcieť nadviazať na posledné domáce víťazstvo a aktuálna forma Pruského im dáva šance. Hra Pruského nie je zlá, ale bodov je akosi málo. Prípadná prehra by preto dostala hostí pod tlak.

LG AB Hokej Bratislava - Nitrianski Rytieri , Petržalka, sobota , 14:00
Zaujímavý zápas sa odohrá v Petržalke o 14:00. Nitra je v laufe a bude chcieť zvíťaziť, cíti sa na to pripravená. Domáci hľadajú hernú tvár a Nitra by pre nich v tomto zmysle mohla byť zlomovým zápasom. Dočkáme sa prekvapenia alebo si LG postráži všetky body?

Hokejbal - preview
Zdroj: Dominika Mariňáková

Odporúčame

ProFutbal.sk