HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Taffe sa pravdepodobne nevráti do Bratislavy
zdroj: TASR

Taffe sa pravdepodobne nevráti do Bratislavy

Americký útočník Jeff Taffe nesmeruje nazad do kádra HC Slovan Bratislava, jediného slovenského účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) 2017/2018. Informuje o tom sobotňajšie vydanie denníka Šport s odvolaním sa na zdroj z klubu.

Tridsaťšesťročný center v uplynulej sezóne v drese Slovana odohral 58 zápasov s bilanciou 18 gólov a 25 asistencií. Následne odišiel do HC Ambri-Piotta, v tomto švajčiarskom klube však skončil. Počas týždňa sa objavili informácie o jeho možnom návrate do bratislavského klubu, obnovenie spolupráce v blízkej budúcnosti však zrejme nie je plánované. Podľa informácií Športu vedenie Slovana neuvažuje o zahraničných posilách, no sleduje mladých Slovákov - napríklad reprezentačnú dvojicu Miloš Bubela, Patrik Lamper z extraligovej Banskej Bystrice.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk