HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Slovenská ženská osemnástka na turnaj do poľských Katovíc
zdroj: hockeyslovakia.sk

Slovenská ženská osemnástka na turnaj do poľských Katovíc

Slovenská ženská reprezentácia hokejistiek do 18 rokov absolvuje v polovici decembra turnaj v Poľsku. Hlavný tréner Peter Kúdelka na podujatie nominoval hráčky z domácich klubov - dve brankárky, osem obrankýň a dvanásť útočníčok. Mladé Slovenky sa pred odchodom do Katovíc budú pripravovať v Dolnom Kubíne. Podujatie v Poľsku je na programe od 15. do 17. decembra, súperkami Sloveniek budú rovesníčky z Maďarska, Česka a Poľska.

Pre slovenskú ženskú osemnástku to bude turnajová generálka na januárový svetový šampionát, v A-skupine I. divízie MS sa hokejistky spod Tatier predstavia v talianskom Asiagu.

Nominácia slovenskej ženskej hokejovej reprezentácie do 18 rokov na decembrový turnaj v Poľsku:
Brankárky: Andrea Rišianová, Nikola Zimková
Obrankyne: Nina Kučerková, Paula Cagáňová, Sofia Vysokajová, Diana Vargová, Laura Šuliková, Alžbeta Šuliková, Diana Fortunová, Tatiana Drienovská
Útočníčky: Júlia Matejková, Patrícia Ágoštonová, Lívia Kúbeková, Nikola Rumanová, Barbora Koyšová, Zuzana Majeríková, Dominika Sedláková, Alexandra Čorňáková, Romana Halušková, Lucia Halušková, Nikola Nemčeková, Vanesa Doľáková

Realizačný tím: Zuzana Zetková (manažérka), Peter Kúdelka (tréner), Barbora Kežmarská (asistentka trénera), Ján Cpin (tréner brankárok), Marek Baláž (kondičný tréner)

Informácie priniesol oficiálny web SZĽH.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Reprezentácia

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk