HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Preview 17. kola Slovenskej hokejbalovej extraligy
zdroj: hokejbalextraliga

Preview 17. kola Slovenskej hokejbalovej extraligy

Slovenská hokejbalová extraliga (HEL) - program 17. kola:

Jokerit Petržalka - ŠK 98 Pruské, Petržalka 10:30
Jokerit ťahá trojzápasovú víťaznú šnúru, naopak, hostia sú skôr v útlme. Favoritom budú domáci, ale treba napísať aj to, že Pruské nie je historicky pre Jokerit vôbec obľúbeným súperom. Žolíci totiž za sedem rokov porazili Prušťanov len raz v riadnom hracom čase a to v minulej sezóne vonku pomerom 0:4. Doma s Pruským ešte nevyhrali. Prelomia túto nepriaznivú bilanciu? Šance na to majú dobré.

ŠKB Martin - Hokejmarket Skalica, Martin 11:00
Veľký zápas uvidia diváci v martinskej hale. ŠKB privíta majstra v očakávanej repríze minuloročného semifinále Play off. Favoritom je tentoraz Skalica. Uvidíme, ako sa podarí presadiť čerstvo korunovanému víťazovi ankety TISSOT hráč mesiaca, Richardovi Válekovi a celej jeho družine. Martinčanom začal hokejbal znovu chutiť a dotiahli sa v tabuľke na prvú osmičku. Remíza by nebola prekvapením, my však vsádzame na víťazstvo hostí.

PROTEF Považská Bystrica - Kometa Vrútky, PB 13:00
Šláger jesene v HEL uvidia diváci v Považskej Bystrici. Súboj dvoch goliášov tohto ročníka, tímov ktoré valcujú svojich súperov a vzdorovať im dokázal iba majster. Je príznačné, že tieto tímy sa stretnú práve v poslednom kole jesennej časti. Rozhodne pôjde o jeden z vrcholov celého ročníka a my veríme, že v Považskej Bystrici bude plný dom! Podľa nás sa body budú deliť!

Lion Svidník - HBC Košice, Svidník 13:00
Derby na východe republiky môže mať zaujímavý priebeh. Domáci sú v pohode a hostia vystrkujú čoraz viac rožky. Dočkáme sa na záver prvého väčšieho prekvapenia zo strany nováčika? Alebo levy zvládnu úlohu favorita a odnesú si „povinné“ tri body ? Veľa bude záležať na tom, v akom zložení Košice do Svidníka pricestujú. Favoritom sú domáci.

Zápasy Kežmarok – Nitra, LG Bratislava - Diaková a Třinec - Ružinov sú odložené na jar.


Odporúčame

ProFutbal.sk