HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Hedera si otvoril bodový účet v KHL
zdroj:

Hedera si otvoril bodový účet v KHL

V uplynulých dvoch stretnutiach proti Ufe a Nižnekamsku síce HC Slovan Bratislava nezopakoval svoje bodové zápisy z prvých dvoch zápasov tohto tripu, ale pre jedného z hráčov Slovana bolo nedeľňajšie meranie síl s Ufou predsa len niečim výnimočné.

Svoj bodový účet v KHL si totiž otvoril ďalší z mladíkov, ktorí pôsobili v projekte hokejovej reprezentačnej dvadsiatky, obranca Tomáš Hedera. Tento odchovanec bratislavského klubu sa stal navyše druhou hviezdou zápasu.

“Mám veľkú radosť, že sa mi podarilo zapísať dve asistencie. Veď presadiť sa herne a bodovo v KHL pri tejto kvalite a konkurencii nie je jednoduché a obzvlášť pre mladého hráča a nováčika ako som ja”, uviedol Hedera.

Tomáš Hedera v ostatných dvoch zápasoch strávil na ľade dovedna cez 22 minút, pričom tento čas výrazne prevyšuje jeho doterajší priemer z deviatich odohraných zápasov, kedy sa na ľade objavoval len sporadicky. Tréneri mu teda logicky začali dávať väčší priestor na ľade po jeho bodových zápisoch proti Ufe.

"Som vďačný za každú sekundu na ľade a snažím sa tvrdo pracovať, aby som sa trénerom za ich dôveru odvďačil a čo najviac pomohol tímu”, uzavrel Hedera.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: KHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk