HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Vyhlásenie HKM Nitra po skončení hokejovej sezóny

Prezídium HKM Nitra na svojom zasadnutí konanom 4. a 11.4.2002 hodnotilo uplynulú extraligovú sezónu. Na svoje správy tu predniesli tréner M. Miklošovič, riaditeľ HKM V. Paštinský a generálny manažér J. Moravec.

{+r388}Prezídium HKM Nitra na svojom zasadnutí konanom 4. a 11.4.2002 hodnotilo uplynulú extraligovú sezónu. Na svoje správy tu predniesli tréner M. Miklošovič, riaditeľ HKM V. Paštinský a generálny manažér J. Moravec. Skonštatovalo, že účinkovanie mužstva dospelých bolo neúspešné družstva a jeho príčiny boli definované. Podieľali sa na nich svojimi chybami všetci zainteresovaní.

Jednoznačne však bolo konštatované, že na ľade športovú výkonnosť predvádzajú hráči a dobrý výsledok, tak ako to nakoniec v športe má byť je len na aktéroch športového zápolenia. Niektorí hráči si to uvedomujú a preto nesklamali a budeme s nimi počítať. Tí druhí, ktorých bolo žiaľbohu viac mysleli asi na niečo iné, ako na to, ako v jednotlivých zápasoch predčiť súpera.

Na základe hodnotiacich správ a výsledkov diskusie sa prezídium rozhodlo vypísať výberové konania na posty riaditeľa klubu a generálneho manažéra s uzávierkou prihlášok do 25.4.2002 a zároveň zvolať valné zhromaždenie HKM Nitra na kreovanie nových orgánov združenia na 19.4.2002. Agentúru TASR o tom informoval prezident HKM Nitra Vladimír Baláž.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 1. liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk