HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Výber slovenskej Tipsport Ligy s piatkovým otvoreným tréningom
zdroj: TASR

Výber slovenskej Tipsport Ligy s piatkovým otvoreným tréningom

Už v piatok sa uskutoční otvorený tréning výberu slovenskej Tipsport Ligy pred hokejovým All Star Cup-om, ktorý je na programe o deň neskôr. Fanúšikovia budú môcť naživo sledovať hráčov od 16.00 h na klzisku bratislavského nákupného centra Eurovea. V sobotu sa potom na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu stretnú v exhibičných dueloch výbery slovenskej Tipsport Ligy, českej Tipsport extraligy, nemeckej DEL a rakúskej nadnárodnej EBEL ligy v premiérovom boji o All Star Cup.

"Chlapci sa už nevedia dočkať. Tréning pod holým nebom bude opäť niečím špeciálnym. Práve v tento deň chceme ľudom naživo predstaviť našich hokejistov, ktorí budú bojovať o All Star Cup. Fanúšikovia nielenže hráčov uvidia, ale môžu získať ich podpis, či urobiť si spoločnú fotografiu," povedal Peter Bondra, manažér výberu hviezd slovenskej Tipsport Ligy.

Súčasťou sobotňajšieho hlavného podujatia bude aj fanzóna v tesnej blízkosti štadióna, kde budú pre fanúšikov pripravené rôzne atrakcie a bohatý sprievodný program. Okrem iného aj sledovanie hokejového zápasu Slovensko - Slovinsko na zimnej olympiáde v Pjongčangu. "Ide nám o to, aby sme hokejových nadšencov združili na jednom mieste a spoločne si užili fantastickú atmosféru. Dopomôžu k tomu aj tri veľkoplošné obrazovky, na ktorých uvidíme naživo zápas našich hokejových reprezentantov. Prestávky spríjemní hudobný koncert skupiny Gladiátor," povedal Richard Lintner, riaditeľ Tipsport Ligy.

Nominácia tímu Tipsport Ligy na All Star Cup 2018 v Bratislave:
Brankári: Michal Valent (Trenčín), Tomáš Tomek (Žilina)
Obrancovia: Nicolas Ross (Zvolen), Eduard Šedivý (Košice), Daniel Brejčák (Poprad), Jozef Sládok (Detva)
Útočníci: Cason Hohmann (B. Bystrica), Timothy Coffman (Zvolen), Branko Radivojevič (Trenčín), Judd Blackwater, Marek Slovák (obaja Nitra), Patrik Svitana (Poprad), Štěpán Novotný (N. Zámky), Patrik Koyš (L. Mikuláš)
generálny manažér: Peter Bondra, tréneri: Ján Filc, Ján Pardavý (Trenčín), Andrej Kmeč (Nitra).

Harmonogram zápasov All Star Cupu 2018:
13.30 h ČR - Rakúsko, 14.30 h SR - Nemecko, 15.30 h Nemecko - ČR, 16.45 h otvárací ceremoniál, 17.00 h SR - Rakúsko, 18.00 h Rakúsko - Nemecko, 19.00 h SR - ČR, 20.00 h záverečný ceremoniál

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk