HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Kamzíci načerpali pozitívnu energiu od fanúšikov
zdroj: Arne Kroták a Štefan Fabian

Kamzíci načerpali pozitívnu energiu od fanúšikov

Popradskí hokejisti cítia, že prichádza kľúčová fáza sezóny a na prahu play-off sa rozhodli spojiť svoje sily s fanúšikmi. V rámci autogramiády v popradskom nákupnom centre potešili svojich priaznivcov podpismi a na oplátku získali prísľub silnej podpory.


„Priazeň fanúšikov je hlavná vec. Verím, že na play-off nás príde podporiť plný zimák a že to spoločne zvládneme,“
vyslovil sa útočník Patrik Svitana.

Účasť na PR akcii klubu spod Tatier potešila aj najnovšieho člena klubu tisíckarov Štefana Fabiana. „Takéto akcie sú vždy pozitívne a vítané. Komunikácia s fanúšikmi je dôležitá a verím, že sme našim priaznivcom urobili radosť. Toto je to najmenšie, čo môžeme urobiť. A snáď nám to vrátia svojou podporou v sérii proti Trenčínu. Budeme ich potrebovať.“

V skupine jedenástich hráčov rozdávajúcich podpisy nechýbal ani útočník Dávid Buc.

„Sme radi, že sme mohli takto pred štartom kľúčovej fázy sezóny načerpať energiu od fanúšikov. Mali sme pár dní voľna, ale všetci už myslíme na Trenčín. Cieľ je jasný – dáme do toho všetko a radi by sme zabojovali o postup,“ prisľúbil priaznivcom „kamzíkov“ Buc.

V rámci utorkovej autogramiády rozdával podpisy aj Arne Kroták, ktorý síce momentálne s tímom Popradu netrénuje, no ako nám povedal, medializované správy o jeho ukončení kariéry sa nezakladajú na pravde. Končiť sa síce chystá, ale až po sezóne. Šanca na ukončenie kariéry s pohárom nad hlavou teda stále žije.

Autogramiáda Poprad (22 obrázkov v galérii)

Najnovšie z klubu: Poprad

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk