HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Fanúšikovia Ottawy na billboardoch žiadajú odchod majiteľa Melnyka
zdroj: twitter.com

Fanúšikovia Ottawy na billboardoch žiadajú odchod majiteľa Melnyka

Nahnevaní fanúšikovia klubu zámorskej hokejovej NHL Ottawa Senators žiadajú odchod majiteľa Eugenea Melnyka. V štyroch rôznych štvrtiach kanadskej metropoly nechali na vlastné náklady umiestniť štyri veľké billboardy s nápisom #MelnykOut.

Iniciátorom tejto snahy bol fanúšik Spencer Callaghan. Z frustrácie vytvoril finančnú zbierku, ktorá za necelý mesiac získala 10.000 dolárov potrebných na vytvorenie a umiestnenie tejto "reklamy". Fanúšikom sa už dlhší čas nepáči, akým spôsobom Melnyk klub vedie.   

Obranca Mark Borowiecki má však na vec iný pohľad a stojí za majiteľom. "Viesť športový klub nie je také ľahké, ako si mnohí myslia. Eugene stojí za týmto mestom. Istý čas hrozilo, že o NHL prídeme a nebude tu hrať žiadny tím. Radšej mať tím s problémami ako žiadny. Eugene ho odkúpil a udržal na hokejovom trhu. Myslím, že to treba vziať do úvahy," vyhlásil Borowiecki.   

Ottawe patrí predposledná 15. priečka v tabuľke Východnej konferencie bez šance na postup do play off. V noci na stredu prehrali "senátori" na domácom ľade s Floridou Panthers 2:7, nestačil im ani gól slovenského útočníka Mariána Gáboríka.

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk