HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Pikošky z NHL - jedinečný rituál Hedmana, curlingové buly s metlami a milá reakcia Petryho syna
zdroj: Victor Hedman a Peter Budaj (foto TASR-AP)

Pikošky z NHL - jedinečný rituál Hedmana, curlingové buly s metlami a milá reakcia Petryho syna

Ak chce podať hokejista kvalitný výkon, musí nastupovať do zápasu správne naladený. Psychickú pohodu hviezdy Tampy Bay Lightning Victora Hedmana navodzuje zaujímavý predzápasový rituál.


Hedman sa počas rozcvičky zastaví pri kustódovi Robovi Kennedymu a potom nasleduje vtipný rituál. Kennedy sa tvári, ako by sa nič nedialo, no 27-ročný švédsky obranca medzitým klopká čepeľou hokejky medzi jeho prstami. Ide samozrejme o obmenu známeho hazardného triku s nožíkom. Milá udalosť predchádzala aj zápasu medzi Minnesotou a Los Angeles. Slávnostné buly v hale Xcel Energy Center zaobstaral skipper americkej curlingovej reprezentácie, ktorá získala zlato na olympiáde v Pjongčangu.

Nešlo však o klasické slávnostné buly. Útočník Wild Zach Parise a kapitán Kings Anže Kopitar totiž vymenili hokejky za curlingové metly. A spomínaný skipper John Shuster medzi nich vhodil puk curlingovým štýlom.


A na záver tu máme ešte jedno milé video, ktoré zverejnila manželka obrancu Montrealu Jeffa Petryho Julia. S hokejovými fanúšikmi sa potešila o milú reakciu Jeffovho syna Boyda, ktorý sleduje otca v televízore. Najnovšie z klubu: Los Angeles Kings

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk