HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Hovorka to dal na Švéda, Jurčo podpichol Ramsaya
zdroj: jäzva

Hovorka to dal na Švéda, Jurčo podpichol Ramsaya

Pozor, vyletí vtáčik! Hokejisti Slovenska pred štvrtkovým rozkorčuľovaním absolvovali oficiálne fotenie.

 Na tradičné spestrenie na turnaji sa viacerí hráči poctivo pripravili a na ľad Royal arény vykorčuľovali s účesmi ako z katalógu.

"Dal som to na Švéda. Trochu gélu na ruku a dal som taký mokrý look," usmieval sa útočník Marek Hovorka. "Z vlasov dupkom bol však nervózny hlavne Adam Jánošík. Ten sa tam potom potreboval s vlasmi poriadne vyhrať."

Na dlhú prípravu Jánošíka nás upozornili aj viacerí ďalší zverenci trénera Craiga Ramsaya. "Nie, nie, to ste si vybrali zlého. Našim najväčším manekýnom je určite Jurky," zareagoval so širokým úsmevom 25-ročný zadák. "To na mňa narafičili. Ja som sa práveže do kúpelne ani nezmestil, pretože tam bolo úplne plno. Nemal som teda čas na úpravu a napokon som to len trošku prehodil s vodou. Nemal som ani gél, tak neviem čo to chlapci hovoria."

Klasickým elegánom slovenského tímu je Tomáš Jurčo. Jeho účes bol aj tentoraz tip top. "Trochu to vyfúkam s fénom, ale žiadne gély a podobné veci nepoužívam," prezradil útočník Chicaga, ktorý si pred fotením urobil malý žartík na úkor trénera. "Craiga som sa pýtal, či je upravený a či si dal ofinu na správnu stranu. Všetci sme to brali s humorom."

Keď už je reč o oficiálnom fotení, pamätná je naša fotka Tomáša z majstrovstiev sveta v ruskom Petrohrade. "To som mal ešte trochu lepšie vlasy. Tak som sa s nimi hral viac. Čo by som za to dal teraz," rozosmial sa Jurčo. 

"Večer som si robil fúkanú,“ pridal sa vo veselej nálade útočník Martin Bakoš do témy o účesoch. „Sranda bokom, ráno som sa nestihol nagélovať, ale díky. Pred zrkadlom bola sedemminútová čakačka a ja som sa tam dostal posledný."

Oficiálna fotka má v každom prípade svoj význam a hráči sa k nej radi vracajú aj po rokoch. Obranca Dominik Graňák ich má vo svojej zbierke už dvanásť. "Sú to pekné spomienky a po rokoch je pekné pozrieť sa na to, s kým sme vlastne v tom tíme boli. Čo tí chlapci po rokoch robia a podobne." Na margo vlasnej prípravy na fotenie pridal: "Klame ten, kto povie, že sa pred fotením na seba ani nepozrie. Nie som však typ, ktorý by trávil pred zrdkadlom veľa času. Z pohľadu prípravy na fotenie som taký priemer, až podpriemer."

Oficiálne fotenie - Slovensko 2018 (57 obrázkov v galérii)

Najnovšie z klubu: Slovensko

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Majstrovstvá sveta

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Viac správ z MS

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk