HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Najťažší rozhovor Jimmyho Fallona - Ovečkin s Holtbym mu dopriali životný zážitok
zdroj: foto TASR-AP

Najťažší rozhovor Jimmyho Fallona - Ovečkin s Holtbym mu dopriali životný zážitok

Hokejová sezóna 2017-18 je za nami a hokejisti Washingtonu Capitals si vychutnávajú majstrovské chvíle. Veľké oslavy kombinujú s príjemnými povinnosťami. Tandem Alexander Ovečkin - Braden Holtby najnovšie zavítal do šou Jimmyho Fallona. A ten veľmi rýchlo zistil, že mi prišli hostia v uvoľnenej nálade.

Hneď na úvod ukázal Fallon Ovečkinový nové číslo časopisu Sport Illustrated, na ktorého titulke je práve ruský kapitán Capitals so Stanleyho pohárom. "Vyzerá to výborne. Ale prečo by tam nedali dobre vyzerajúceho chlapca?" pousmial sa Ovečkin so štrbavým úsmevom. Vzápätí vážnejšie pridal, že pre tento moment drel celé roky a keď sa to teraz stalo realitou, tak tomu stále nemôže uveriť. Zároveň potvrdil, že prežíva krásne obdobie, keďže sa nedávno oženil a momentálne čaká potomka. "Naozaj skvelý rok!"

Pozornosť moderátora sa potom presunula k brankárovi Holtbymu, ktorý bol vo finále nepriestreľný. "Len som zavrel oči a veril som, že ma to trafí," zareagoval strážca svätyne Capitals, ktorého mama je známou country speváčkou v Kanade. "Vyrastal som v hudobnom prostredí a ja som si gitaru doniesol aj do šatne. Raz som si tam brnkal a jeden z kustódov mi povedal, aby som zahral v šatni chlapcom. Zahral som a vyhrali sme dvadsať zápasov v rade. A tak mi vraveli, aby som v tom pokračoval a hral ďalej."

Falon potom ukázal dvojici Capitals video, na ktorom sú hráči Washingtonu zachytení počas kúpeľa vo fontáne.

Keď sa potom Fallon opýtal, či by sa mohol napiť zo Stanleyho pohára, vyzval ho Ovečkin smelo do toho: "Tak to urob!" Následne sa ku nim pridal slávny žokej Mike Smith a kvarteto sa pokúsilo napiť cez slamky. To by však trvalo dlho a Falloon preto požiadal o pomoc. Napodobnil tak slávne Ovečkinovo pitie piva priamo z pohára za asistencie spoluhráčov.

Najnovšie z klubu: Washington Capitals

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk