HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Športové hviezdy budú pomáhať na Spiši
zdroj:

Športové hviezdy budú pomáhať na Spiši

Bratia Július a Libor Hudáčkovci spojili svoje sily so Slovenským hemofilickým družením a výsledkom bude nedeľňajší charitatívny zápas v Spišskej Novej Vsi. Fanúšikovia športu získajú skvelú šancu stretnúť sa s hviezdami slovenského športového neba a zároveň pomôcť dobrej veci.

"Srdečne pozývam všetkých priaznivcov športu na benefičný futbalový zápas, v rámci ktorého sa na trávniku v Spišskej Novej Vsi predstavia hokejisti, futbalisti, ale aj zástupcovia iných športov. Našim spoločným cieľom bude zabaviť prítomných divákov a pomôcť tým, ktorí to potrebujú," uviedol Július Hudáček na margo podujatia s názvom „Športové hviezdy deťom – POMÁHAME INÝM“.

Charitatívne podujatie sa uskutoční v nedeľu  17. júna na futbalovom štadióne v Spišskej Novej Vsi so začiatkom o 12,00 hod. Podpisová akcia začína od 14:30 , “draft “ hráčov do jednotlivých tímov od 15:15 a samotný zápas od 15:30. Cez polčas sa uskutoční tombola o zaujímavé ceny od športovcov a sponzorov podujatia a po ukončení zápasu aj cenná dražba 3 športových predmetov, ktorými sú originálny dres Mareka Hamšíka s podpisom,, prilba od Adama Žampu s podpisom a štartovým číslom zo svetového pohára a podpísaná hokejka brankára Detroit Red Wings Patrika Rybára. 

Svoju účasť prisľúbili vodáci: Michal Martikán, Alexander Slafkovský, Marko Mirgorodský, futbalisti: Erik Jendrišek, Marek Sapara, Jaroslav Mihálik, Stanislav Šesták , Miloš Lačný , Martin Polaček a ďalší, hádzanárska legenda  Richard  Štochl, basketbalisti Zuzka Žirková a Michal Baťka, či hokejisti: Martin Bakoš, Christián Jaroš, Pavol Skalický, Denis Godla, Jaroslav Janus, Marek Viedenský, Július a Libor Hudáčkovci a ďalší... 
 
Výťažok bude venovaný Slovenskému hemofilickému združeniu  na organizáciu rehabilitačných pobytov. 

Najnovšie z klubu: HK Spišská Nová Ves

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Tipsport liga

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk