HOKEJ.sk HOKEJ.sk

V Ottawe vypukla vojna partneriek
zdroj:

V Ottawe vypukla vojna partneriek

Manželka kapitána Ottawy Senators Erika Karlssona podnikla právne kroky voči dlhoročnej priateľke krídelníka Senátorov Mika Hoffmana.

Melinda Karlssonová tvrdí, že Monika Caryková (priateľka Hoffmana) ju dlhodobo napáda a od novembra 2017 sa stala  terčom jej útokov na sociálnych sieťach. Počas rovnakého mesiaca Karlssonovci oznámili, že čakajú prvé dieťa. 

"Monika Caryková vyslovila viaceré stanoviská, v ktorých želala smrť nášmu nenarodenému dieťaťu," tvrdí Karlssonová. "Okrem toho mi želala smrť a napísala, že by mal niekto polámať nohy môjmu manželovi a ukončiť mu tak kariéru. Monika Caryková zverejnila cez tisíc negatívnych a hanlivých reakcií, ktoré mierili na mňa."

Klub Ottawa Senators potvrdil, že otvoril oficiálne vyšetrovanie týchto obvinení. 

"Vyšetrovanie prebehne v spolupráci s NHL a urobíme všetko preto, aby bola zachovaná bezpečnosť a súkromie našich hráčov a ich rodín," píšu Senátori.

Karlssonovci sa na očakávaného potomka veľmi tešili, no v marci prišla krutá správa o smrti nenarodeného synčeka.


You my boy blue.!!

Príspevok, ktorý zdieľa Erik Karlsson (@erikkarlsson65),

Útočník Mike Hoffman však všetky obvinenia popiera. "Na 150 percent môžem povedať, že ja a moja snúbenica Monika nie sme žiadnym spôsobom zapojení do vecí, ktoré sú uvedené v týchto obvineniach. Plne súhlasíme s tým, že kyberšikana je neprípustná. Ponúkame stopercentnú pomoc pri vypátraní toho, kto má toto všetko na svedomí. My však nemáme čo skrývať a môžem všetkých ubezpečiť, že s tým nemáme nič spoločné."


Bezprostredne po oznámení o smrti nenarodeného syna kapitána Ottawy sa napríklad na sociálnej sieti objavil status. "Je mi ľúto toho dieťatka, ktoré nedostalo šancu, nakoľko Melinda hltá každý deň lieky proti bolesti."

Erik Karlsson vtedy okamžite reagoval: "Ako si opovažuješ napísať niečo také. Vytváraš si fiktívne účty a obťažuješ mňa i moju manželku. Od teba nás to však neprekvapuje. Si nechutná osoba."

Karlssonovci sú presvedčení o tom, že fiktívne kontá vytvárala práve snúbenica Mika Hoffmana. 

Faktom je, že takýto spor v klíme v šatni rozhodne nepomáha a iba umocňuje silné špekulácie o odchode Karlssona z Ottawy.

Just me and my little family.:) #dadhat

Príspevok, ktorý zdieľa Erik Karlsson (@erikkarlsson65),

Zdroj: nypost.com

Odporúčame

ProFutbal.sk