HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Tucet pamätných momentov play-off 2018
zdroj: TASR/AP

Tucet pamätných momentov play-off 2018

Play-off NHL je za nami a nastal čas rekapitulovať. Boje o Stanleyho pohár priniesli aj viaceré úsmevné či netradičné momenty, ktoré zrekapituloval portál nhl.com v nasledovnom tucte:

  1. Capitals karaoke

Najkrajšia pieseň je vždy tá víťazná. Čo by to bol za majstrovský titul bez piesne "We are the champions" od skupiny Queen. O jej najnovšie prevedenie sa postarali hráči Washingtonu Capitals.

 

2. Reakcie Ovečkina

Kapitán Washingtonu Alexander Ovečkin je rozhodne hlavnou hviezdou sezóny 2017-18. Ruský útočník sa konečne dočkal klubového úspechu a počas celej sezóny bol pravým lídrom Capitals. Ovečkin strieľal veľké góly, motivoval spoluhráčov a divákov bavil emotívnymi reakciami. 

3. Fleuryho čokoláda

Ešte pred štartom finálovej série pasovali do pozície hlavného kandidáta na Conn Smythe trophy brankára Las Vegas Marca-Andre Fleuryho. Trojnásobný víťaz Stanleyho pohára bol ústrednou postavou ťaženia Zlatých Rytierov a cukrári z hotela Bellagio si ho uctili špeciálnym spôsobom. Pripravili mu totiž vyše 50 kilogramov vážiacu sochu z čokolády.

4. Synchronyzovaný Tučniak

Útočník Tom Kuhnackl bavil divákov, keď počas vyhlasovania úvodnej päťky Penguins hlásateľom Ryanom Millom predvádzal dokonale synchronizovanú záležitosť. 

5. Malá veľká fanúšička

Malá fanúšička Keelan Moxleyová sa zapísala do povedomia verejnosti dojímavým prejavom šťastia, keď jej útočník Capitals Brett Connolly hodil puk pred druhým zápasom prvého kola. Hráč Washingtonu si tým získal vernú fanúšičku, o čom svedčí aj radosť šesťročného dievčatka po tom, čo Brett skóroval pri triumfe Capitals 6:2.

6. Spevák Reaves

Jedným z tajomstiev spanilej jazdy Zlatých Rytierov z Vegas bola uvoľnenosť. Nováčik nepociťoval tlak a jeho hráči sa hokejom bavili. Dokumentoval to spev útočníka Ryana Reavesa na striedačke počas prvého zápasu finálovej série Stanleyho pohára.7. Lapač múch Hellebuyck

Play-off je v prvom rade o sústredení a v prípade brankárov to platí dvojnásobne. Gólman Winnipegu Connor Hellebuyck však predviedol pred siedmym zápasom série proti Nashville zaujímavý rituál.

9. Prominentný Diabol

Herec Patrick Warburton, ktorý si zahral v sitcome Seinfeld bláznivého fanúšika New Jersey Devils, zavítal v tejto pozícii aj na štvrtý zápas série proti Tampe Bay Lightning. Spoločne s maskotom Diablov divákom predviedli, ako vyzerá oduševnené fandenie.

10. Vegas, baby!

Las Vegas je synonymom zábavy a klub Golden Knights predviedol celej NHL, ako vyzerá správna predzápasová šou. Počas celého play-off ponúkal svojim fanúšikom jedinečné predzápasové predstavenia.

11. Odstrel káčerov povolený!

Žraloci zo San José pripravili pre svojich fanúšikov počas série proti Anaheimu Ducks jedinečné uteráky na mávanie. Priaznivci Sharks si na svojich sedadlách našli uteráky v štýle klasickej hry Nintendo "Lov kačiek". 

12. Štýlové príchody Rytierov

Golden Knights zaujali počas play-off aj štýlovými príchodmi na zápas. Útočník Jonathan Marchessault pricestoval v štýlovom Lamborghini, maskot Chance dokonca využil služby slávneho KITTa zo seriálu Knight Rider.


Najnovšie z klubu: Washington

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk