HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Útočníka Nashville Predators zatkli za krvavé napadnutie priateľky
zdroj: foto TASR-AP

Útočníka Nashville Predators zatkli za krvavé napadnutie priateľky

Polícia v americkom Frankline zadržala útočníka Nashville Predators Austina Watsona. Príčinou je domáce násilie, ktorého sa mal počas víkendu dopustiť na svojej priateľke.

Podľa poručíka Charlesa Warnera zadržali Watsona v sobotu večer. Po zložení kaucie vo výške 4500 dolárov ho prepustili domov a súd je naplánovaný na 28. júna.

Watson mal napadnúť svoju priateľku v aute na čerpacej stanici. Podľa policajnej správy sa snažila vystúpiť z auta, na čo sa ju snažil hokejista zastaviť a zasiahol ju do tváre. Podľa policajtov sa na jej hrudi objavili štyri červené stopy krvi, ktoré mal spôsobiť Watson.

Celý incident mala potvrdiť aj samotná poškodená. 

Vedenie Predators zareagovalo na celý incident vyhlásením: "V tejto chvíli zbierame informácie a celú záležitosť tak nateraz nebudeme komentovať. Celý prípad však berieme veľmi vážne a v rámci vyšetrovania ponúkame plnú kooperáciu."

Prípadom násilia hráča Predators sa bude podľa komisára NHL Billa Dalyho zaoberať aj vedenie profesionálnej ligy.

Dvadsaťšesťročný Watson odohral v uplynulej sezóne za Predators 76 zápasov, v ktorých nastrieľal 14 gólov a pridal k nim 5 asistencií. V trinástich play-off stretnutiach pridal päť gólov a tri asistencie. 

Zdroj: CTVnews.com

Najnovšie z klubu: Nashville Predators

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Odporúčame

ProFutbal.sk