HOKEJ.sk HOKEJ.sk

Hokejové hviezdy si užívajú golfové greeny, Pavelski lídrom turnaja hviezd
zdroj:

Hokejové hviezdy si užívajú golfové greeny, Pavelski lídrom turnaja hviezd

Letná prestávka v NHL slúži hokejistom na oddych, naberanie kondície, ale zároveň aj na zlepšovanie golfových zručností. Viacerí profesionáli sú na zelených greenoch ako doma a potvrdzuje to aj turnaj celebrít v Tahoe.

Po prvom dni hviezdne obsadeného golfového turnaja totiž vedie kapitán San José Sharks Joe Pavelski, ktorý má na svojom konte 25 bodov. Tesne za ním sa nachádza bývalý quarterback z NFL Trend Difler. 

V skupine dvanástich hráčov, ktorí strácajú na Pavelskiho do sedem bodov sú také hviezdy ako rozohrávač basketbalových Golden State Warriors Stephen Curry, bývalý quarterback Dallasu Cowboys Tony Romo, quarterback Denveru Broncos Case Keenum, herec Alfonso Ribeiro či člen bejzbalovej Siene slávy John Schmoltz.

Špeciálny bodovací systém odmeňuje hráčov šiestimi bodmi za eagle, tromi za birdie, jedným za par, nulou za bogey a mínusovými bodmi za double bogey a horšie. 

Pavelski zavítal na toto podujatie tretíkrát v kariére, pričom v roku 2016 skončil desiaty a v roku 2017 dvanásty.

Víťaz posledných troch ročníkov Mark Mulder ukončil prvý deň s bilanciou dvanástich bodov spoločne v skupine s quarterbackom Green Bay Packers Aaronom Rodgersom. Posledná pozícia patrí s výsledkom -34 bodov bývalej hviezde NBA Charlesovi Barkleyovi. Miláčik fanúšikov je v rámci tohto golfového podujatia posledný každoročne.Čaru golfu naplno podľahol aj útočník Washingtonu Capitals T.J. Oshie. Ten pobavil divákov v Tahoe aj tančekom s inou hokejovou legendou Jeremym Roenickom.

Spoločnosť na turnaji mu robia aj manželka Lauren a dve dcérky Lyla a Leni. Obe sú jeho najväčšími fanúšičkami a malú Leni dokonca zaučil aj do umenia golfu. A spoločne zaznamenali hole in one, čiže zásah na prvú ranu.


Obranca Ottawy Senators Erik Karlsson si pre zmenu užíval golfové ihriská v Európe. Spoločne s krajanom Nicklasom Backstromom vyskúšali hneď viaceré ihriská na britských ostrovoch.

Another beautiful day. #trumpinternational

Príspevok, ktorý zdieľa Erik Karlsson (@erikkarlsson65),

First day in Scotland. Wow. #royaldornoch

Príspevok, ktorý zdieľa Erik Karlsson (@erikkarlsson65),

Odporúčame

Najnovšie z klubu: San Jose Sharks

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Oddychový čas

Pozri viac

ProFutbal.sk