Hokej.sk Hokej.sk

Stanley Cup plný zmrzliny
zdroj:

Stanley Cup plný zmrzliny

Stanleyho pohár pokračuje vo svojich letných dobrodružstvách. Vďaka Alexandrovi Ovečkinovi navštívil Rusko, Česi Jakub Vrána a Michal Kempný ho doniesli do Českej republiky. Teraz je už späť v zámorí, kde si ho naposledy užil Chris Patrick.

Ak vám toto meno nič nehovorí, tak vedzte, že ide o riaditeľa pre hráčske záležitosti Capitals a Chris predstavuje člena štvrtej generácie zlatých Patrickovcov. Stanleho pohár už totiž získali aj jeho otec Dick, starý otec a prastarý otec. Dickov otec Muzz vyhral slávnu trofej už v 40-tych rokoch, keď bol členom tímu New York Rangers. Rovnako tak aj jeho brat Lynn Patrick. Ich otec Lester dokonca získal Stanleyho pohár ako tréner, generálny manažér a v roku 1928 aj ako hráč Rangers. Jeho brat Frank si na slávnu trofej siahol v drese tímu Vancouver Millionaires.

Patrickovci majú teda so Stanleyho pohárom obrovské skúsenosti. Vďaka deťom Chrisa Patricka si však užili opäť niečo nové. Misu pohára totiž naplnili zmrzlinou. Na tej si následne pochutnali Christove deti Ashley, Allie, Emma a Annie, spoločne s bratrancami a sesternicami. 


Odporúčame

Najnovšie z klubu: Washington Capitals

Pozri viac

Najnovšie z ligy: NHL

Pozri viac

ProFutbal.sk